WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Joanna Kluzik-Rostkowska WYZNAJE: mężczyźni klepali mnia po pupie!

Joanna Kluzik-Rostkowska WYZNAJE: mężczyźni klepali mnia po pupie!

25.11.2016, godz. 05:00
JOANNA KLUZIK ROSTKOWSKA
JOANNA KLUZIK ROSTKOWSKA foto:

Wstrząsające wyznanie byłej minister edukacji! Okazuje się, że Joanna Kluzik-Rostkowska (53 l.) na własnej skórze doświadczyła, czym jest molestowanie. Polityk wyznała, że gdy była młoda, zdarzało się, że mężczyźni klepali ją w pupę i ją obmacywali.

Po latach Kluzik-Rostkowska postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć o tym, co ją spotkało przed laty. - Jestem w grupie 87 proc. kobiet, które doświadczyły molestowania, jeżeli za molestowanie uznać również uwagi nie na miejscu dotyczące seksualności czy ubioru, jakieś klepanie w pupę, próby obmacywania - wyznała była minister w wywiadzie dla serwisu Pudelek.

- Miałam wtedy ze dwadzieścia kilka lat, więc było to dawno. Ale pamiętam, że do takich niemiłych zachowań mężczyźni dopuszczali się często w środkach komunikacji miejskiej. To nic przyjemnego, gdy obcy facet ociera się o kobietę albo pozwala sobie na klapsy. Na swojej drodze spotkałam również ekshibicjonistę, który obnażał się w parku w Katowicach - mówi nam Kluzik-Rostkowska.

Mimo nieprzyjemności, które ją spotkały ze strony nieprzyzwoitych mężczyzn, polityk na szczęście nie ma traumy. Wspomnienia o niemiłych chwilach już się zacierają, a według niej w dzisiejszych czasach mężczyźni nie są już tak bezczelni jak przed laty.

- Dużo się zmieniło, żyjemy w XXI w. Chyba mężczyźni już tacy nie są. Przynajmniej ja teraz już nie mam takich problemów. Jestem po pięćdziesiątce, a autobusami czy tramwajami rzadko zdarza mi się podróżować - opowiada nam Kluzik-Rostkowska.

Zobacz także: Para prezydencka weźmie udział w Szlachetnej Paczce

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: