WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Kaczyńska i Dubieniecki już po ROZWODZIE. Jest decyzja sądu

Kaczyńska i Dubieniecki już po ROZWODZIE. Jest decyzja sądu

22.11.2016, godz. 16:37
Rozwód Kaczyńskiej
foto:

To już koniec małżeństwa Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego! Decyzją sądu w Gdańsku, po dziewięciu latach wspólnego życia, Kaczyńska i Dubieniecki nie są już małżeństwem. Taką informację podał nam rzecznik sądu. Przypomnijmy, że we wtorek rano - 22 listopada - odbyła się pierwsza i jak widać ostatnia sprawa rozwodowa bratanicy Jarosława Kaczyńskiego.

Byli szczęśliwą parą, przez lata tworzyli zgrany duet - niestety, małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego to już przeszłość. We wtorek ich wspólne życie, trwające dziewięć lat małżeństwo, zostało zakończone. Taki wyrok zapadł w gdańskim sądzie. - Mogę poinformować, że wyrokiem z dnia 22.11.2016 orzeczono rozwód, bez orzekania o winie stron. Nie informujemy o pozostałych rozstrzygnięciach, ponieważ sprawa dotyczy prywatnej sfery życia stron - powiadomił "Super Express" rzecznik sądu w Gdańsku Tomasz Adamski.

Na rozprawie rozwodej Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki pojawili się w dobrych nastrojach. Oboje spokojni, nawet uśmiechnięci, rozmawiali ze sobą przed rozprawą. Widać było, że dogadali się, co do rozwodu i chcą pozostać w dobrych relacjach. Bo chociaż już nie są małżeństwem, to wiele łączy ich już na całe życie - chodzi o dwie córki Ewę i Martynkę. Warto przypomnieć, że pierwszy pozew o rozwód został złożony w sądzie już w 2013 roku, ale później sprawy potoczyły się innymi torami i do rozwodu nie doszło.

Zobacz: ROZWÓD Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego. Zdjęcia z rozprawy. RELACJA NA ŻYWO

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: