WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Kaczyńska zabrała córkę do kościoła, Dubieniecki na zakupy i zabawę

Kaczyńska zabrała córkę do kościoła, Dubieniecki na zakupy i zabawę

07.11.2016, godz. 02:30
KACZYŃSKA WZIĘŁA CÓRKĘ DO KOŚCIOŁA, DUBIENIECKI DO CENTRUM HANDLOWEGO.
foto: 26PAPARA

Mimo że małżeństwo Marty Kaczyńskiej (36 l.) i Marcina Dubienieckiego (36 l.) legło w gruzach, to robią wszystko, by ich dzieci jak najczęściej czuły miłość matki i ojca. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia, by się przekonać, jak troskliwymi są rodzicami!

Niedługo w gdańskim sądzie ma się odbyć ich sprawa rozwodowa. Ale kryzys małżeński nie przekłada się na szczęście na obowiązki rodzicielskie. Marta Kaczyńska ostatnio zawiozła młodszą córkę Martynkę do kościoła, gdzie dziewczynka przygotowywana jest do Pierwszej Komunii Świętej.

Z kolei w weekend Marcin Dubieniecki zapewnił córce rozrywkę. Zabrał Martynkę do jednego z trójmiejskich centrów handlowych, gdzie poszli na ściankę wspinaczkową. Ojciec czujnie ją asekurował, gdy się podciągała, obserwował każdy krok w czasie wspinaczki. Następnie poszli do kina oraz na zakupy. Dziewczynka była przeszczęśliwa. W końcu ojca nie widywała długimi miesiącami. Niedawno Marcin Dubieniecki opuścił areszt po 14 miesiącach. Prokuratura oskarżyła go między innymi o wyłudzenia kilkunastu milionów i kierowanie grupą przestępczą. Aktualny jeszcze mąż Marty przekonuje, że jest niewinny.

Zobacz: Mąż Kaczyńskiej wyszedł z aresztu i poszedł na sushi

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: