WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Kaczyński na Węgrzech. Orban nie założył KRAWATA! [ZDJĘCIA]

Kaczyński na Węgrzech. Orban nie założył KRAWATA! [ZDJĘCIA]

09.08.2016, godz. 15:14
Kaczyński na Węgrzech. Orban nie założył KRAWATA!
foto: Twitter

Zimą premier Węgier gościł w Polsce i w pensjonacie Zielona Owieczka rozmawiał z Jarosławem Kaczyńskim. Teraz nadszedł czas na rewizytę. Prezes PiS udał się na Węgry w towarzystwie zaufanych ludzi: Joachima Brudzińskiego, Ryszarda Terleckiego i Marka Kuchcińskiego. Wszyscy trzej wystąpił w eleganckich garniturach, a premier Węgier - nie założył krawata!

W weekend Jarosław Kaczyński zwiedzał Pomorze Zachodnie, łowił ryby i pływał jachtem. Zbierał siły, by móc znów ruszyć do pracy. Właśnie we wtorek prezes Prawa i Sprawiedliwości pojechał na Węgry, gdzie spotkał się z tamtejszym premierem Viktorem Orbanem. Jarosław Kaczyńskie odwiedził węgierskiego premiera w Bukareszcie. Zdjęciami z wizyty na Twitterze pochwalił się wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński. Jak widać prezes PiS na wizytę wybrał eleganckie ubranie, a Orban. Węgierski premier przywitał Jarosława Kaczyńskiego w koszuli w kratkę i bez krawata!

Tematem rozmów polityków są sprawy związane z funkcjonowaniem Unii Europejskiej. Zdjęcia pokazują jasno, że nie tylko ważne sprawy są poruszane na spotkaniu. Orban pokazał Kaczyńskiemu panoramę Budapesztu, a później zabrał w rejs! Kaczyński jest wprawiony w rejsach, więc na rzece z pewnością czuje się jak wilk morski.

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: