WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kaczyński po premierze "Smoleńska": Ten film mówi prawdę

Kaczyński po premierze "Smoleńska": Ten film mówi prawdę

06.09.2016, godz. 08:24
Premiera filmu Smoleńsk
Jarosław Kaczyński foto:

Za nami uroczysta premiera filmu "Smoleńsk", którą mogli obejrzeć twórcy filmu, aktorzy oraz najważniejsi politycy w kraju. Jednym z widzów "Smoleńska" był oczywiście Jarosław Kaczyński. Prezes PiS po projekcji nie ukrywał wzruszenia i radości, że film powstał. Jak powiedział Kaczyński, ten film mówi prawdę.

Tuż po pokazie filmu "Smoleńsk" Jarosław Kaczyński rozmawiał z TVP Info. Jak przyznał, była to dla niego szczególna premiera, bo w katastrofie smoleńskiej, której dotyczy film, stracił najbliższych. Kaczyński podkreślił, że film Krauzego odebrał więc w wyjątkowy sposób: - Jestem człowiekiem, który taki film mógł odebrać tylko w sposób bardzo szczególny. Ta tragedia dotyczyła mnie w sposób najbardziej bezpośredni i osobisty. Chociaż to tragedia, to mogę powiedzieć, że reakcja na film to po prostu radość, że ten film jest powiedział wyraźnie wzruszony.

Dodał, że cieszy go także to, jak wielu Polaków, i nie tylko, ten film obejrzy: - Wiem, że będzie prezentowany w różnych krajach. Jest radość, że wielu go zobaczy. Prezes PiS zwrócił uwagę na to, że film "Smoleńsk" przedstawił prawdę: - To jest film, który po prostu mówi prawdę. Mówi prawdę poprzez zręczną intrygę fabularną, ale przede wszystkim mówi prawdę o Smoleńsku. I to jest coś niesłychanie ważnego - ocenił prezes Prawa i Sprawiedliwości.

ZOBACZ koniecznie: Premiera filmu "Smoleńsk". Kto był? Kaczyński, Duda, Kukiz z córką [ZDJĘCIA]

Źródło: Youtube.com
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: