WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kalisz o SEKSIZMIE w nowym programie Durczoka: Ja mówię do mistrza!

Kalisz o SEKSIZMIE w nowym programie Durczoka: Ja mówię do mistrza!

20.10.2016, godz. 22:53
Nowy program Durczoka
foto: Polsat News/print screen

Gośćmi nowego programu Kamila Durczoka "Brutalna Prawda, Durczok Ujawnia" był m.in Ryszard Kalisz wraz z Magdaleną Ogórek. W dosyć humorystycznym tonie padły słowa dotyczące seksizmu, czy...prezydentury Kalisza.

To wielki powrót dziennikarza do telewizji, z którą rozstał się ponad półtora roku temu.  Nowy program Durczoka "Brutalna prawda", to program publicystyczny, w którym zaproszeni goście są zobowiązani do konkretnych odpowiedzi na pytania, kluczenie, zawiłości i niedopowiedzenia, nie wchodzą w grę.

W pierwszym odcinku gośćmi programu byli m.in Ryszard Kalisz oraz Magdalena Ogórek. Polityk zapytany został o to, czy kibicował Magdalenie Ogórek w czasie wyborów prezydenckich. Kalisz bez zastanowienia stwierdza, że Ogórek nie nadawała się na głowę państwa. - Twoim zdaniem nie nadawałam się na prezydenta, ponieważ ty byłeś idealnym kandydatem! - sprowokowała Magdalena Ogórek. Ryszard Kalisz nie ukrywa, że ma wszelkie kompetencje, aby pełnić taką rolę. - Znam się na kompetencjach konstytucyjnych prezydenta, również politycznych - mówi polityk.

W pewnym momencie rozmowa zeszła na...seksizm. Prowadzący, Kamil Durczok prowokuje tłumacząc Kaliszowi, żeby ten nie bał się zarzutów o seksizm i powiedział dlaczego jest lepszym kandydatem na prezydenta od Ogórek. Nawiązał tym samym do oskarżeń sprzed 1,5 roku, które w rezultacie doprowadziły do zakończenia jego kariery w TVN. - Ja mówię do mistrza teraz - zażartował Kalisz. - Chyba do ofiary - odpowiada Durczok.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: