WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kamil Durczok chciał się ZABIĆ?

Kamil Durczok chciał się ZABIĆ?

07.10.2016, godz. 05:00
Kamil Durczok
Kamil Durczok zmagał się z chorobą 13 lat temu. - To bardzo demokratyczna choroba. Atakuje starych i młodych. Urzędników, biznesmenów i bezrobotnych. Bogatych i biednych. Tych, co mają marzenia i plany. I tych znudzonych, co ich już w życiu niewiele cieszy - tak o raku mówił dziennikarz w jednym z wywiadów. Durczokowi udało się wygrać z nowotworem, jednak zaraz o chorobie lekarze stwierdzili u niego stan przedzawałowy. Stresu dostarczyła również dziennikarzowi seksafera nagłośniona przez "Wprost". Na szczęście nie doszło do nawrotu choroby. foto: Super Express

To była prawdziwa droga przez piekło, istny horror. Kamil Durczok (48 l.) z dnia na dzień z osoby uwielbianej przez Polaków stał się twarzą afery z molestowaniem w tle i przeżył zmasowany atak na swoją osobę. To odcisnęło tak olbrzymie piętno na jego psychice, że nieomal doszedł do wniosku, iż nie da rady z tym wszystkim. Czy myślał o samobójstwie?

- Niewiele brakowało, żebym doszedł do wniosku, że sobie nie poradzę - wyznał dziennikarz w wywiadzie dla "Vivy!". Na pytanie, czy myślał o tym, by się zabić, pozostawił wymowne trzy kropki. Nie jest jednak tajemnicą, że gdy półtora roku temu padły oskarżenia o mobbing i molestowanie pracownic "Faktów", a niemal wszyscy odwrócili się od niego, Durczok przeżył załamanie nerwowe. Trafił nawet do szpitala, a jego świat rozsypał się w kawałki.

- Wykorzystałem moment szpitalny tak bardzo, jak się dało. Zamknąłem się w domu. Wychodziłem tylko zarośnięty, w kapturze i ciemnych okularach - opowiada i dodaje: - Przyjaciele zabrali mnie na wyspę na Morzu Śródziemnym, gdzie niby przypadkiem pojawił się ktoś fajny i mądry, z kim rozmowa dużo mi dała. I po dwóch, trzech miesiącach poskładałem zręby swojego świata.

- Nie da się ukryć, że nasze życie stanęło wtedy na głowie. Najgorsze jednak za nami - mówiła nam jakiś czas temu żona dziennikarza Marianna Dufek-Durczok.

O koszmarze wciąż przypomina im toczący się przed sądem proces, który dziennikarz wytoczył tygodnikowi "Wprost" za szkalujące go artykuły. Durczok walczyo 2 mln zł. Czy jednak pieniądze zrekompensowałyby mu piekło, przez które przeszedł?

Zobacz: Durczok SZCZERZE o małżeństwie: Nie byłem dobrym mężem

Źródło: Super Express TV
tagi: DURCZOK Kamil
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: