WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kamil Durczok szuka dziennikarzy

Kamil Durczok szuka dziennikarzy

20.08.2016, godz. 07:00
Durczok szuka dziennikarzy
foto: TVN

Kamil Durczok (48 l.) wraca do świata mediów. Znany, wielokrotnie nagradzany dziennikarz otwiera własny portal internetowy i szuka dziennikarzy do zespołu. Za moment okaże się, czy uda mu się odbudować karierę, która legła w gruzach po lawinie oskarżeń o mobbing i molestowanie podwładnych.

Wyrzucony z pracy szef "Faktów" TVN ma już konkretne plany - tworzy portal internetowy. Właśnie pochwalił się zdjęciami katowickiej kamienicy, gdzie mieścić się będzie redakcja. Ogłosił także w branżowym portalu, że poszukuje dziennikarzy do pracy. "Młodych, błyskotliwych, ambitnych i dynamicznych pasjonatów mediów, którzy doskonale poruszają się w sieci, posiadają konta na przynajmniej trzech portalach społecznościowych i nie boją się wyzwań i poświęceń" - mogą przeczytać zainteresowani.

Więcej szczegółów Durczok na razie nie ujawnia. Pojawiają się więc spekulacje, że portal ruszy około października i w dużej mierze będzie poświęcony sprawom Śląska - ojczystego regionu dziennikarza. Tam Durczok zaczynał swoją bogatą karierę medialną, m.in. w wieku 24 lat został szefem katowickiego Radia Top. Na Śląsk wrócił też, kiedy na początku ubiegłego roku stracił pracę i nazwisko. Stało się to po tym, jak w tygodniku "Wprost" ukazały się artykuły oskarżające go o mobbing i molestowanie seksualne. Być może powrót na Śląsk pomoże mu odbudować karierę. Na razie dziennikarz wygrał z tygodnikiem "Wprost" 500 tys. zł odszkodowania i przeprosiny (wyrok nie jest prawomocny). W sądzie toczy się też drugi proces, w którym walczy o milionowe odszkodowanie.

Zobacz: Kamiński "grubo popłynął": - Jestem jak żołnierz wyklęty

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: