WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kamil Durczok wraca do telewizji! [JEST KOMENTARZ dziennikarza]

Kamil Durczok wraca do telewizji! [JEST KOMENTARZ dziennikarza]

30.08.2016, godz. 12:14
Kamil Durczok
foto: © AKPA

Kamil Durczok rozwija skrzydła i zabiera się do realizacji nowych wyzwań. Niedawno ogłosił, że poszukuje młodych i zdolnych dziennikarzy do serwisu internetowego, a teraz jak nieoficjalnie podało Radio Zet, Durczok ma wrócić do telewizji. Dziennikarz potwierdził na Twitterze, że zacznie współpracę z Polsat News.

Jak podało na Twitterze Radio Zet już od października Kamil Durczok ma zacząć pracować dla stacji Polsat News: - Kamil Durczok wraca do telewizji. Od października ma poprowadzić program w Polsat News - nieoficjalnie dowiedziało się Radio ZET - czytamy na profilu stacji radiowej. Informację tę potwierdził sam dziennikarz: - Potwierdzam informację o współpracy z Polsat News. Szczegóły wkrótce. Dziękuję wszystkim którzy trzymali kciuki. Do zobaczenia.

Z inforamcji portalu wirtualnemedia.pl wynika, że Durczok ma prowadzić program publicystyczny w wieczornym paśmie stacji. Ma to być audycja, w której dziennikarz będzie rozmawiał z politykami i ekspertami na tematy bieżące. Program ma być emitowany w czwartki po 20.00. -  Program będzie emitowany w paśmie wieczornym, powinien wystartować w październiku - powiedział serwisowi wirtualnemedia.pl rzecznik Polsat News Tomasz Matwiejczuk.

Zaś rano Durczok umieścił w Internecie zdjęcie eleganckiego pomieszczenie i tajemniczo podpisał je: - A skoro dziś wtorek, to wiedz że coś się dzieje.

Przypomnijmy, że jeszcze na początku zeszłego roku Kamil Durczok był szefem "Faktów" w TVN. Jednak po serii tekstów tygodnika "Wprost" o mobbingu i molestowaniu, w których sugerowano, że to Durczok się ich dopuszczał, dziennikarz odszedł z redakcji programu. Durczok zaszył się na rodzinnym Śląsku. Niedawno ogłosił, że szuka ludzi do pracy w portalu internetowym i pokazywał zdjęcia remontowanego lokalu w Katowicach.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: