WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kammel ZACHWYCONY powrotem Durczoka do telewizji. Pokazał zdjęcie z szampanem!

Kammel ZACHWYCONY powrotem Durczoka do telewizji. Pokazał zdjęcie z szampanem!

31.08.2016, godz. 12:30
Durczok, Kammel
foto: Fotomontaż SE.pl

Wczoraj jak grom z jasnego nieba spadła na wszystkich sensacyjna wiadomość - Kamil Durczok wraca do telewizji. Dziennikarz, który w zeszłym roku pożegnał się z TVN, teraz będzie pracował w Polsat News. Z powrotu na szklany ekran dawnego kolegi z pracy, cieszy się Tomasz Kammel. Na Facebooku dziennikarza pojawił się z tej okazji wpis i zdjęcie sprzed lat.

Już jesienią Kamil Durczok pojawi się w Polsat News ze swoim autorskim programem publicystycznym. Na razie dziennikarz nie zdradził szczegółów projektu, a jedynie potwierdził, że powraca do telewizji: - Potwierdzam informację o współpracy z Polsat News. Szczegóły wkrótce. Dziękuję wszystkim którzy trzymali kciuki. Do zobaczenia - napisał na Twitterze. Podziękował też fanom za wsparcie: - O rany... Tyle dobrego to się nie spodziewałem. Jeszcze raz dziękuję i z niecierpliwością czekam na nasze pierwsze spotkanie w Polsat News - podkreślił wzruszony. Z powrotu Durczoka do pracy w telewizji cieszy się jego były kolega z TVP Tomasz Kammel.

Na swoim Facebooku gwiazdor "Pytania na śniadanie" napisał wzruszający wpis poświęcony powrotowi Durczoka. Wspomniał też o Piotrze Kraśce, który po noworocznych zmianach w mediach odszedł z "Wiadomości" i trafił do TVN. - Polska - kraj, w którym obowiązuje domniemanie niewinności, a od wyroków są sądy, nie prasa. Wygląda na to, że znów każdy z tej trójki będzie robił to na czym zna się najlepiej - mówił do ludzi z ekranu - ogłosił Kammel i zaprezentował zdjęcie z Durczokiem i Kraśką sprzed lat. Podziękował też szefom stacji TVN i Polsat: - Zygmunt Solorz Żak i Nina Terentiew - za Durczoka i kiedyś za mnie,dziękuję. Sesja dla Vivy z czasów gdy wszyscy byliśmy tam gdzie prawie wszystko się zaczyna, w TVP - zakończył sentymentalnie.

Zobacz: Kamil Durczok wraca do telewizji! [JEST KOMENTARZ dziennikarza]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: