WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Kasia Tusk wije gniazdko pod nosem Kaczyńskiej

Kasia Tusk wije gniazdko pod nosem Kaczyńskiej

15.11.2016, godz. 02:00
KASIA TUSK MIESZKANIE
KASIA TUSK MIESZKANIE foto:

Katarzyna Tusk (29 l.) i Marta Kaczyńska (36 l.) sąsiadkami? Niemożliwe? A jednak! Jak udało się nam ustalić, córka szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska (59 l.) już niedługo zamieszka w nowym mieszkaniu w Sopocie, ledwie 200 metrów od posiadłości córki prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Nowe gniazdko Kasi jest warte ok. miliona złotych.

O przeprowadzce do nowego mieszkania córka byłego premiera informowała już od jakiegoś czasu na stronie swojego portalu. Robiła w to zdawkowy, często zagadkowy sposób, dzieląc się z internautami radością z nowego etapu w życiu. "W trakcie remontu wszystkie swoje rzeczy musiałam wcisnąć do małego pokoju, który pełni jednocześnie funkcję sypialni i mojego biura (.). Kilka miesięcy temu byłam pewna, że pierwszą zupę dyniową w tym roku ugotuję już w wyremontowanej kuchni. Ale nic z tego - na ten moment będę musiała poczekać jeszcze trochę (.). To trochę dziwne uczucie, gdy w swojej przyszłej sypialni musisz nosić czapkę, bo wciąż czekasz na montaż kaloryferów. (.). Nowe okna wstawione" - informowała swoich fanów Kasia Tusk.

"Super Expressowi" udało się podpatrzyć, jak Kasia ze swoim narzeczonym Staszkiem Cudnym (29 l.) odwiedza nowe gniazdko. Trwa jego urządzanie. Para zamieszka na parterze kamienicy, będzie miała do dyspozycji ogródek, a także osobne wejście przez kuchnię.

Ulica w Sopocie, na której zamieszka Kasia Tusk, to jedna z bardziej prestiżowych lokalizacji w całym Trójmieście. Ceny mieszkań wahają się tu od 800 tys. do 1,5 mln zł. Atutem jest bliskość lasu i spokojna okolica. Kilka domów dalej, raptem 2-3 minuty spacerkiem, znajduje się kamienica, w której mieszka Marta Kaczyńska. Obie panie, chcąc nie chcąc, staną się więc sąsiadkami. Na obiad do rodziców córka "Króla Europy" też będzie miała blisko. Piętnaście minut pieszo.

Zobacz też: Odsłonięcie tablicy smoleńskiej ZBOJKOTOWANE przez... PiS!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: