WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polityka KLĘSKA Tomasza Lisa! Nie chcą go w telewizji

KLĘSKA Tomasza Lisa! Nie chcą go w telewizji

28.10.2016, godz. 10:22
Tomasz Lis
foto: EAST NEWS

Jak pech, to pech! Tomasz Lis od kilku miesięcy prowadzi swój autorski program w Internecie. Ostatnio pojawiła się szansa, by program Lis trafił do telewizji. Istniała możliwość, że program Lisa zostanie przeniesiony do progamu Zoom TV, który będzie na Multipleksie. Ale nic z tego! W nowej stacji nie chcą Tomasza Lisa! To prawdziwa klapa.

Kilka dni temu uruchomiono kanał Zoom TV, który trafił na Multipleks MUX-8. Do ramówki stacji dostały się programy, które produkuje Onet.pl. Ale wśród nich nie znalazł się program Tomasza Lisa, chociaż jest produkowany dla serwisu Onet.pl. Dlaczego szefostwo Zoom TV nie chciało, by to na ich kanale widzowie mogli oglądać Tomasza Lisa? Chodzi o politykę: - Pan Tomasz Lis jest bardzo mocno wpisany w politykę - wyjaśnia Bogusław Kisielewski, prezes spółki Kino Polska TV, która jest udziałowcem Zoom TV, podaje portal wirtualnemedia.pl. A spółka w żadne polityczne spory nie chce się wpisywać.

Obecnie cotygodniowy program Tomasza Lisa można oglądać w Internecie, w poniedziałki o 15.00. Wcześniej program był emitowany w sieci w porze "Wiadomości" TVP, ale to wcale nie sprawiło, że oglądały go rzesze widzów. Przypomnijmy, że na przełomie stycznia i lutego Tomasz Lis pożegnał się z TVP, gdzie przez osiem lat prowadził program publicystyczny "Tomasz Lis na żywo", do którego zapraszał publicystów, polityków, artystów. Program był emitowany na antenie Dwójki tuż po poniedziałkowej emisji  "M jak miłość".

Zobacz: Spiskowa teoria Lisa! Rząd wyłączył prąd w jego redakcji?

Źródło: TVN24/x-news
tagi: Tomasz Lis
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: