WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kocham Cię Polsko - dziś kolejny odcinek show ze Stockingerem, Trojanowską i Mroczkiem

Kocham Cię Polsko - dziś kolejny odcinek show ze Stockingerem, Trojanowską i Mroczkiem

25.03.2017, godz. 11:11
Kocham Cię Polsko
foto: Materiał prasowy TVP2

Starcie Tytanów w „Kocham Cię, Polsko” 25 marca (sobota) w TVP2 na naszych oczach rozegra się prawdziwy pojedynek Tytanów polskich seriali. Naprzeciw siebie staną reprezentanci serialu „Klan” w składzie Izabela Trojanowska, Anna Matysiak, Tomasz Stockinger i przedstawiciele „M Jak Miłość”: Anna Mucha, Andrzej Młynarczyk, Marcin Mroczek. Gościem muzycznym programu będzie Beata Kozidrak i zespół Bajm.

Rodzina Lubiczów po wodzą Tomasza Kammela ostro, ale z humorem walczyć będzie z drużyną Mostowiaków kierowaną przez Antka Królikowskiego. Oba klany rodzinne seriali uwielbianych przez polskich widzów, konkurować będą w quizach, zgadywankach i zagadkach muzycznych. Jak możemy się domyślać, żadna z drużyn nie zamierza się poddać. Kto i dlaczego zyskał miano polskiej Alexis? Komu Tomasz Kammel wyznał miłość? Kim jest tajemnicza dziewczyna, którą Antek Królikowski wziął na ręce? Tego dowiemy się w czwartym odcinku „Kocham Cię, Polsko” już w sobotę o 20:05 w TVP2.

„Kocham Cię, Polsko” to rozrywkowe show, w którym dwie drużyny gwiazd (zmieniających się w każdym odcinku), rywalizują ze sobą, biorąc udział w grach towarzyskich i quizach oraz odpowiadając na pytania z wiedzy o Polsce. Program – w lekkiej i atrakcyjnej formie – propaguje wiedzę dotyczącą historii i geografii naszego kraju, języka, literatury, kultury i obyczajów. Prowadzącą jest znana i lubiana aktorka Barbara Kurdej-Szatan, laureatka trzech Telekamer.

„Kocham Cię, Polsko” w sobotę 25 marca o godz. 20:05 w TVP2

Zobacz: Wardęga SKAZANY! Sąd był bezlitosny

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: