WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Kolejna FUCHA dla głównej aktorki ze "Smoleńska"

Kolejna FUCHA dla głównej aktorki ze "Smoleńska"

13.09.2016, godz. 17:35
Beata Fido
foto: EAST NEWS

"Newsweek" poinformował w poniedziałek, że Beata Fido, główna aktorka z filmu "Smoleńsk" dorabia sobie u europosła PiS, Karola Karskiego. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyne stanowisko, jakie piastuje. Dostała ona pracę również w TVP! Jak więc widać, "Smoleńsk" (choć póki co wyniki oglądalności nie są zachwycające) otworzył jej dość szeroko drzwi do kariery...

Jak ustalił tygodnik, aktorka została zatrudnienie również w telewizji publicznej. Fido jest zatrudniona jako główny specjalista w sekretariacie gabinetu prezesa i członków zarządu TVP. Według danych z książki telefonicznej z nazwiskami pracowników telewizji jej gabinet mieści się w budynku B gmachu przy ulicy Woronicza.

Nie udało się ustalić, kiedy aktorka została zatrudniona w TVP, przez kogo i na jakich warunkach. Biuro prasowe TVP potwierdziło jedynie, że Fido rzeczywiście tam pracuje, ale odmówiło odpowiedzi na pozostałe pytania, zasłaniając się ustawą o ochronie danych osobowych.

Spekuluje się, że dużą rolę w jej zatrudnieniu mógł mieć jej życiowy partner, Jan Maria Tomaszewski, który jest kuzynem Jarosława Kaczyńskiego. Co więcej, miał on również swój udział w produkcji "Smoleńska", gdyż w napisach końcowych pojawia się jako "konsultant ds. obyczajowych". Co ciekawe, zapytany co to oznacza, reżyser Antoni Krauze w wywiedzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" odpowiedział szczerze: - Nie mam pojęcia.

Zobacz także: Gwiazda "Smoleńska" DORABIA w biurze europosła PiS

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: