WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Kolizja pojazdów z kolumną premier Szydło w Izraelu! Ranny oficer BOR [ZDJĘCIA]

Kolizja pojazdów z kolumną premier Szydło w Izraelu! Ranny oficer BOR [ZDJĘCIA]

21.11.2016, godz. 21:33
Beata Szydło
foto: Agencja TVN/x-news

Pojazdy, które jechały w polskiej delegacji Beaty Szydło w Izraelu miały kolizję - podaje Polsat News. Jeden z oficerów BOR został lekko ranny. Wiadomo, że premier nie brała udziału w wypadku.

Do kolizji z udziałem kolumny, w której jechała Beata Szydło, doszło na płycie lotniska w Tel Avivie. Na razie nie są znane przyczyny tego zdarzenia. Jak informuje portal Breaking911, ranny został jeden oficer BOR. - Program wizyty jest realizowany zgodnie z planem - powiedział rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Beata Szydło poleciała do Izraela z dwudniową wizytą. Premier ma zamiar spotkać się z szefem izraelskiego rządu Binjaminem Netanjahu. Szefowa rządu weźmie również udział w konsultacjach z udziałem przedstawicieli kilku ministerstw.

- Istotnym punktem wizyty w Izraelu będzie podpisanie polsko-izraelskiego porozumienia o zabezpieczeniu społecznym. Dotychczasowy brak takiej umowy wywoływał wiele niekorzystnych skutków, m.in. brak możliwości sumowania okresów ubezpieczenia z obu państw w celu ustalenia prawa i wysokości renty lub emerytury - czytamy na stronie KPRM.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: