WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kolonko o słowach Cejrowskiego: WYPOCINY. Podróżnik odpowiada: Szanuję Jego bystrość umysłu

Kolonko o słowach Cejrowskiego: WYPOCINY. Podróżnik odpowiada: Szanuję Jego bystrość umysłu

26.06.2017, godz. 14:01
Mariusz Max Kolonko, Wojciech Cejrowski
Mariusz Max Kolonko, Wojciech Cejrowski foto: Fotomontaż SE.pl

Mariusz Max Kolonko i Wojciech Cejrowski są bardzo popularni w Internecie. Obaj są śledzeni przez rzeszę fanów, mają swoich zagorzałych zwolenników, ale i przeciwników. I gdy wydaje się, że Kolonko i Cejrowski jako idole prawicowych internautów powinno się ze sobą zgadzać, to ostatnio doszło między nimi do starcia! Kolonko w ostrych słowach skomentował podróżnika. Ten mu odpowiedział.

Wojciech Cejrowski w każdy czwartek gości w programie "Minęła 20". Za pośrednictwem Internetu łączy się z prowadzącym program Michałem Rachoniem i komentuje obecną sytuację w Polsce. Ostatnio panowie rozmawiali o planowanym do Polski przylocie amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa. Nawiązał też do Donalda Tuska i powiedział o nim: -  Donald Trump kocha naszą Polskę od przodu, natomiast Donald Tusk, mam wrażenie, kocha tylko od tyłu i do wiaderka, proszę pana. Więc obaj kochają, tylko Donald Tusk jest kochającym inaczej. Te słowa wzburzyły Mariusza Maxa Kolonkę, który natychmiast zareagował. Skomentował to, co na antenie mówił Cejrowski: - Cejrowski nie jest ani dziennikarzem ani obywatelem amerykańskim, mieszanie do tych wypocin flagi Stanów Zjednoczonych czy wizerunku Matki Boskiej jest obraźliwe dla tych, dla których te symbole coś naprawdę znaczą. Dodał też, że taka publicystyka sięga drugiego na. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Cejrowskiego.

Podróżnik postanowił odpisać na słowa Kolonki i o dziwo...go pochwalił! - Pana Maxa Kolonko (nie znamy się osobiście) uważam za najlepszego polskiego korespondenta w USA, od czasów Henryka Sienkiewicza. Max Kolonko ma prawo mnie nie lubić! Ma prawo się ze mną nie zgadzać! Ma prawo uważać mój styl wypowiedzi za brzydki i bulwarowy. (...) Oglądam wypowiedzi Maxa Kolonko z zainteresowaniem i podziwem. Szanuję Jego bystrość umysłu, spostrzegawczość; podoba mi się forma Jego wypowiedzi, energia, zapał, patriotyzm. Lubię jego produkcje, a On ma prawo nie lubić mojego stylu i nie zgadzać się z tym, co mówię - napisał, po czym polecił internautom kanał dziennikarza na You Tube.

Zobacz: Wojciech Cejrowski dostał własną audycję w radiowej Trójce

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: