WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kolonko wychwala Szydło: Żelazna Betty, ma talent polityczny

Kolonko wychwala Szydło: Żelazna Betty, ma talent polityczny

21.11.2016, godz. 10:10
Premier Beata Szydło
foto: EAST NEWS

"Żelazną Damą" nazywana była brytyjska premier Margaret Thatcher, a zdaniem Mariusza Maxa Kolonki na podobny tytuł zasługuje nasza premier Beata Szydło. Dziennikarz nazywa ją wprost: "Żelazną Betty" i chwali za niebywały talent polityczny.

Wielu polityków i publicystów zarzuca Beacie Szydło, że to Jarosław Kaczyński nią steruje, i to on faktycznie rządzi Polską. Ale zupełnie inne zdanie ma w tej sprawie Mariusz Max Kolonko, były gwiazdor Telewizji Polskiej. W najnowszym wydaniu tygodnika "Do Rzeczy" Kolonko mówi wprost, że Szydło jest bardzo dobrym politykiem. Nie szczędzi jej ciepłych słów: - Lubię premier Szydło. Jest miła, ale też potrafi być z niej "Żelazna Betty", co widać było kiedy maltretowała "rozczochranego Belga z Brukseli", jak nazywam Guya Verhofstadta, podczas wystąpienia w parlamencie Europejskim w sprawie poszanowania prawa w Polsce.

Zdaniem dzienniakrza szefowa polskiego rządu ma wielki talent do polityki, a to oznacza, że prezes Jarosław Kaczyński ma wyczucie co do swoich współpracowników. - Szydło ma duży talent do polityczny i dobrze świadczy o PiS, że Kaczyński ma w swych kartach wielu zdolnych i sprawnych polityków - ocenił Kolonko. Dziennikarz, który obserwuje polską politykę z USA ma rację? Zgadzacie się z nim?

Zobacz: Michał Kamiński przerzucił się na wodę, bo ma cukrzycę

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: