WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Komorowscy zjedli "wieloryba" na imieniny Anny [ZDJĘCIA]

Komorowscy zjedli "wieloryba" na imieniny Anny [ZDJĘCIA]

01.08.2016, godz. 05:00
Imieniny Anny Komorowskiej
Imieniny Anny Komorowskiej foto: 20PAPARA

Taki mąż to prawdziwy skarb! Jak zwykle z okazji imienin Bronisław Komorowski (64 l.) urządził swojej żonie Annie (63 l.) huczną imprezę. Głównym punktem menu była olbrzymia wędzona ryba. A sam gospodarz dbał, by na stole nie zabrakło przeróżnych trunków.

Komorowscy zaprosili rodzinę i znajomych w sobotę do swojej uroczej posiadłości w Budzie Ruskiej na Suwalszczyźnie. Wśród nich próżno było jednak szukać polityków Platformy Obywatelskiej. Pojawił się za to Jan Dworak (68 l.), przyjaciel Komorowskiego i szef Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Przygotowania do imprezy ruszyły pełną parą już dzień wcześniej. To wtedy rodzina postawiła ogromny namiot, pod którym schowano jedzenie i trunki. Były prezydent sam też zakasał rękawy, nosił chrust z lasu, ustawiał stoły, szkło i trunki. Od pracy nie uchylała się również solenizantka Anna Komorowska, która w luźnym stroju robiła porządki na swoich włościach. Na gościach największe wrażenie zrobiła ogromna wędzona ryba. Według naszych redakcyjnych specjalistów, był to najprawdopodobniej jesiotr.

Zobacz: Bronisław Komorowski na targach sportów wodnych

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: