WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kompromitująca HOMOWPADKA Petru

Kompromitująca HOMOWPADKA Petru

20.09.2016, godz. 11:09
Ryszard Petru
Ryszard Petru foto: EAST NEWS

W weekend prominentny polityk Nowoczesnej, Paweł Rabiej, przyznał się, że jest homoseksualistą. Po tym "coming out" w studiu Polsat News o ocenę szczerego wyznania zapytany został lider tej partii, Ryszard Petru. Można domniemywać, że chciał on bronić swojego posła, jak również innych przedstawicieli odmiennej orientacji seksualnej. Niestety, nie udało się i wyszło dokładnie odwrotnie...

Początkowo wszystko wyglądało dobrze. Petru mówił: - Dobrze się stało, bo jeżeli tak jest, to przecież najgorszą sytuacją jest to ukrywać. Bo człowiek musi całe życie funkcjonować w ukryciu. Gdyby w tym miejscu wypowiedź się zakończyła, wszystko byłoby w porządku. Niestety (dla Petru) po chwili dodał: - Lepiej się nie ukrywać z taką sytuacją. I tyle (…). Dobrze by było, aby w Polsce ludzie, którzy mają inną orientację niż heteroseksualna nie musieli się tego wstydzić, co nie znaczy, że muszą się z tym obnosić.

Na słowa lidera Nowoczesnej błyskawicznie ostro zareagował Robert Biedroń:

 

 

To nie była jedyna opinia:

- Adrian Zandberg ocenił historycznie: - Ryszard "nie muszą się z tym obnosić" Petru. Ostatni Mohikanin lat 90. trzyma się najwyraźniej klimatów retro nie tylko w ekonomii.
- Włodzimierz Czarzasty: - Dobrze by było,aby w Polsce osoby znające Ryszarda Petru nie musiały się tego wstydzić,ale nie muszą się z tym obnosić.
- Mariusz Witczak: - Słowa R.Petru o homoseksualizmie są zdumiewające, jak na szefa proeuropejskiej i liberalnej partii... co bedzie dalej? Sojusz z PiS?
- Jacek Piekara: - Petru chciał wczoraj przymilić się homoseks. a zamiast tego sprowadził na siebie gromy parki Biedroń-Zandberg To jednak geniusz jest...

W obronie Petru stanął natomiast Tomasz Lis, pisząc:

 

 

Zobacz także: Wbrew zapowiedziom Kukiz CIĄGNIE MILIONY z budżetu państwa!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: