WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Korwin chce, żeby córka zaćpała się na śmierć?

Korwin chce, żeby córka zaćpała się na śmierć?

06.04.2017, godz. 02:00
Korwin chce, żeby córka zaćpała się na śmierć?
foto:

Policja znalazła u córki Janusza Korwin-Mikkego (75 l.) pół grama heroiny. Gdyby była dzieckiem, europoseł "sprałby ją bezlitośnie", nawet wyrzucił z domu. Ale córka jest 34-letnią kobietą, od roku mężatką. Polityk przyznaje, że niewiele teraz może. - Jak ktoś chce się zaćpać na śmierć, to niech się zaćpa - mówi bez żalu.

Córka Janusza Korwin-Mikkego, jedno z ośmiorga jego dzieci, została zatrzymana przez policję, gdy prowadziła samochód i gapiła się w tablet. Na dodatek nie miała prawa jazdy, ale za to miała w aucie 0,41 g heroiny. Ojciec europoseł, który zawsze dbał o rodzinę, jest dziś bezradny wobec dorosłego dziecka, które weszło na złą drogę. - Jak ktoś chce się zaćpać na śmierć, to niech się zaćpa. Nikomu nic do tego - mówi z goryczą polityk. - Nikt nie powinien się wtrącać, co dorosła osoba je, pije i pali czy ćpa - mówi.

Gdyby córka miała 10 lat i spróbowała narkotyków, europoseł wiedziałby, jak z nią postąpić. "Sprać dziecko - i to bezlitośnie - jeśli wzięło" - pouczał w książce "Vademecum ojca". Radził też, żeby przeprowadzić się, "zamknąć dziecko na dłuższy czas jak w więzieniu". Nie bać się, że umrze z głodu narkotycznego - "jeśli jest w takim stanie, to i tak umrze za jakiś czas!". A jak w domu są inne dzieci, to "źródło zarazy z domu wyrzucić!".

To Korwin-Mikke mógł zrobić z córką jakieś ćwierć wieku temu. Dziś jest za późno - na dorosłą córkę wpłynąć może wymiar sprawiedliwości. Za posiadanie narkotyku może jej grozić do trzech lat więzienia...

Zobacz także: Finanse PiS- na co partia Kaczyńskiego wydaje pieniądze?

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: