WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Korwin-Mikke: Kukiz, proszę, zgłoś się!

Korwin-Mikke: Kukiz, proszę, zgłoś się!

27.07.2016, godz. 05:45
KUKIZ, ZGŁOŚ SIĘ!
foto: 13PAPARA

Janusz Korwin-Mikke (74 l.) przyznaje, że prowadzi rozmowy z Pawłem Kukizem (53 l.) o wspólnym starcie w wyborach samorządowych. Lider ruchu Kukiz'15 jest nieco mniej entuzjastyczny i przyznaje, że owszem, rozmowy trwają, ale nie są wiążące.

- Właściwie wszystko jest ustalone, ale diabeł zawsze tkwi w szczegółach - mówi nam lider partii KORWiN. Przyznaje, że z Kukizem od jakiegoś czasu rozmawiają o różnych propozycjach. - Trudno powiedzieć, jak to będzie z naszą współpracą, ale to, co nas łączy, to całkowita antysystemowość. Chcemy zmienić ustrój, a nie zmienić partię czy władzę. Na razie chodzi o współdziałanie w obaleniu tego ustroju, a potem się zobaczy. Są ogromne szanse, byśmy się porozumieli na wybory samorządowe - wyznaje szczerze europoseł.

Lider ruchu Kukiz'15 nie odżegnuje się od rozmów i przyznaje, że jest z Korwinem w stałym kontakcie. - Rozmawiamy o przyszłości, ale nie są to rozmowy wiążące. Owszem, poruszamy też temat rozmów samorządowych. Ale ja rozmawiam ze wszystkimi, np. z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem z PSL czy Elżbietą Radziszewską z PO - mówi Kukiz.

Zobacz także: SZALONA teza Kijowskiego- W porównaniu z terroryzmem chrześcijańskim, terroryzm islamski nie jest zagrożeniem

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: