WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kowalski WULGARNIE: Kopacz i Mucha dostały wścieku d...

Kowalski WULGARNIE: Kopacz i Mucha dostały wścieku d...

11.10.2016, godz. 11:11
Marian Kowalski
foto: EAST NEWS

W zeszłą środę w trakcie posiedzenia sejmowej Komisji Sprawiedliwości odrzucono w całości obywatelski projekt autorstwa Ordo Iuris, dotyczący zmian w ustawie aborcyjnej. Doszło wówczas do awantury, którą wywołały posłanki PO i Nowoczesnej. Twierdziły one, że posiedzenie jest nielegalne oraz domagały się dopuszczenia do obrad przedstawicieli Kongresu Kobiet. Sytuację tę w mocno nieparlamentarny sposób ocenił były kandydat na prezydenta, Marian Kowalski: - Te hipokrytki z Platformy, pani Kopacz, Mucha już dostają wścieku d...

Kowalski gościł w audycji internetowej telewizji idzpodprad.pl. Mocno nie przebierał on w słowach, gdy mówił: - Pani Kopacz rwała się do głosowania, a wcale nie jest nawet członkiem tej komisji (...) Dostały wścieku d..., urządziły karczemną awanturę, darły mordę, prowokowały.

Co więcej, jak stwierdził: - Jest coś takiego, jak Straż Marszałkowska, która powinna takie podstarzałe ździry doprowadzić do ładu. Wziąć je do toalety i umieścić pod kranem z zimną wodą i potem z powrotem umalować im brwi markerem.

Według niego była premier "zdradza wszelkie objawy starczego szaleństwa". Jak przekonywał: - Niestety, z immunitetem poselskim w torebce. To jest szczególnie niebezpieczne.

Cała audycja wyglądała następująco:

 

 

Internaucie nie spodobały się słowa Kowalskiego:

 

 

Czy byłemu kandydatowi na prezydenta Polski przystoją takie odzywki względem kobiet (niezależnie od ich politycznych zapatrywań i poczynań w parlamencie)? Zapraszamy do wyrażenia swojej opinii w naszej sondzie lub komentarzu.

Zobacz także: Czystki w policji! Pracę mają stracić pracownicy Milicji Obywatelskiej

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: