WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Król wnuczkowej mafii zamienił krewetki na mortadelę

Król wnuczkowej mafii zamienił krewetki na mortadelę

20.03.2017, godz. 02:00
Zatrzymanie Hossa
foto:

Unikał więzienia jak piekielnego ognia, ale trafił za kraty! Król wnuczkowej mafii Arkadiusz Ł. ps.Hoss uwielbiał dobrze zjeść, pić drogi alkohol, jeździć luksusowymi samochodami i podrywać panienki. Teraz będzie musiał odnaleźć się w nowej rzeczywistości, bo w areszcie śledczym dostanie co najwyżej chleb z mortadelą i krupnik.

"Hoss" i jego rodzina wystawnym życiem uwielbiali chwalić się w internecie. Można tam zobaczyć, jak uśmiechnięty raczy się drogim różowym szampanem w ogrodach pałacu albo szaleje na parkiecie podczas wielkanocnego przyjęcia w Poznaniu, które z bratem Adamem P. zorganizowali za pieniądze wyłudzone od emerytów.

Chętnie pozował też do zdjęć z kolegami w ulubionej restauracji na Nowym Świecie w Warszawie. Regularnie chodzili tam na ekskluzywne obiadki przy winie i podrywali młode dziewczęta, którym imponował rozmach, z jakim żył "Hoss".

Arkadiusz Ł. robił zakupy w luksusowych butikach, szył garnitury u najdroższych krawców i rozbijał się najnowszym modelem Ferrari. Król wnuczkowej mafii miał też słabość do hazardu i uwielbiał przepuszczać majątek, grając w ruletkę w kasynach zarówno w Warszawie, jak i w Monte Carlo!

ZOBACZ: Hoss zgolił głowę. Udawał robotnika. Zdradziło go czyste wiadro

Ale dolce vita bossa wnuczkowej mafii dobiegło końca! Arkadiusz Ł. będzie musiał teraz przywyknąć do życia za kratami. Po tym, jak w czwartek w wynajętym mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu zatrzymali go poznańscy "łowcy głów" i Centralne Biuro Śledcze Policji, "Hoss" prędko nie opuści aresztu. Będzie budzony o świcie, pożywi się kanapkami z margaryną i mortadelą, dostanie obiad o 13 i skromną kolację pod wieczór z czarną herbatą zamiast różowego szampana. Kto wie, może nowa dieta przysłuży się jego sylwetce, a ograniczenie tłustego mięsa, alkoholu i papierosów rozwiąże problemy z rzekomo chorym sercem?

Prokuratura w Warszawie zamierza rozliczyć go z wyłudzenia 1,4 mln metodą na wnuczka. W tym samym śledztwie podejrzanymi są też jego dwaj synowie i żona Sylwia K. (48 l.).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: