WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Król wnuczkowej mafii zamienił krewetki na mortadelę

Król wnuczkowej mafii zamienił krewetki na mortadelę

20.03.2017, godz. 02:00
Zatrzymanie Hossa
foto:

Unikał więzienia jak piekielnego ognia, ale trafił za kraty! Król wnuczkowej mafii Arkadiusz Ł. ps.Hoss uwielbiał dobrze zjeść, pić drogi alkohol, jeździć luksusowymi samochodami i podrywać panienki. Teraz będzie musiał odnaleźć się w nowej rzeczywistości, bo w areszcie śledczym dostanie co najwyżej chleb z mortadelą i krupnik.

"Hoss" i jego rodzina wystawnym życiem uwielbiali chwalić się w internecie. Można tam zobaczyć, jak uśmiechnięty raczy się drogim różowym szampanem w ogrodach pałacu albo szaleje na parkiecie podczas wielkanocnego przyjęcia w Poznaniu, które z bratem Adamem P. zorganizowali za pieniądze wyłudzone od emerytów.

Chętnie pozował też do zdjęć z kolegami w ulubionej restauracji na Nowym Świecie w Warszawie. Regularnie chodzili tam na ekskluzywne obiadki przy winie i podrywali młode dziewczęta, którym imponował rozmach, z jakim żył "Hoss".

Arkadiusz Ł. robił zakupy w luksusowych butikach, szył garnitury u najdroższych krawców i rozbijał się najnowszym modelem Ferrari. Król wnuczkowej mafii miał też słabość do hazardu i uwielbiał przepuszczać majątek, grając w ruletkę w kasynach zarówno w Warszawie, jak i w Monte Carlo!

ZOBACZ: Hoss zgolił głowę. Udawał robotnika. Zdradziło go czyste wiadro

Ale dolce vita bossa wnuczkowej mafii dobiegło końca! Arkadiusz Ł. będzie musiał teraz przywyknąć do życia za kratami. Po tym, jak w czwartek w wynajętym mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu zatrzymali go poznańscy "łowcy głów" i Centralne Biuro Śledcze Policji, "Hoss" prędko nie opuści aresztu. Będzie budzony o świcie, pożywi się kanapkami z margaryną i mortadelą, dostanie obiad o 13 i skromną kolację pod wieczór z czarną herbatą zamiast różowego szampana. Kto wie, może nowa dieta przysłuży się jego sylwetce, a ograniczenie tłustego mięsa, alkoholu i papierosów rozwiąże problemy z rzekomo chorym sercem?

Prokuratura w Warszawie zamierza rozliczyć go z wyłudzenia 1,4 mln metodą na wnuczka. W tym samym śledztwie podejrzanymi są też jego dwaj synowie i żona Sylwia K. (48 l.).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: