WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polityka Krystyna Janda o marszu narodowców: będzie wojna!

Krystyna Janda o marszu narodowców: będzie wojna!

11.11.2016, godz. 17:24
Krystyna Janda:  Byłam w ciąży, która zagrażała życiu. Dramatyczna decyzja
foto: © AKPA

Ulicami Warszawy po raz kolejny przeszedł Marsz Niepodległości, manifestacja, którą od kilku lat organizuje ONR oraz Młodzież Wszechpolska. Specjalny list do uczestników marszu skierował prezydent Andrzej Duda. Manifestacja narodowców nie wszystkim się jednak spodobała. - Marsz Narodowców! Jezus Maria, będzie wojna! Chroń nas Boże - napisała na Facebooku Krystyna Janda.

Marsz Niepodległości, który od kilku lat organizują środowiska narodowe, od zawsze przyciąga kilknaście tysięcy manifestantów. W tym roku uczestnicy marszu przeszli od ronda Dmowskiego na błonia Stadionu Narodowego. Tam odbywały się specjalne koncerty i przemówienia. Specjalny list do uczestników Marszu Niepodległosci skierował Andrzej Duda. - Darząc się wzajemnym szacunkiem, w poczuciu powagi i godności tego święta gromadzimy się pod biało-czerwonymi flagami i wizerunkami Orła Białego. Razem, a jednocześnie każdy na swój sposób, korzystamy z najcenniejszego dobra, z naszej wolności. Bardzo pragnę – i wiem, że oczekiwanie to podziela wielu Polaków – aby te dobre uczucia i przesłanie dzisiejszego święta towarzyszyły nam wszystkim każdego dnia. Głęboko wierzę, że sięgając do doświadczeń ojców polskiej niepodległości zapiszemy nowe, piękne karty w historii suwerennej Rzeczypospolitej - napisał prezydent.

Marsz Niepodległości nie spotkał się jednak z entuzjazmem Krystyny Jandy. Aktorka, która wspierała dziś marsz KOD w Warszawie, podzieliła się swoimi obserwacjami z Marszu Niedpodległości. - Marsz Narodowców! Jezus Maria, będzie wojna! Chroń nas Boże - napisała aktorka na Facebooku.

A Wy jak świętujecie 11 listopada?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: