WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Krzysztof Skiba ZNIKA z TVP Info! Co się stało?

Krzysztof Skiba ZNIKA z TVP Info! Co się stało?

11.11.2016, godz. 21:39
Krzysztof Skiba
Krzysztof Skiba foto: Super Express

Krzysztof Skiba, satyryk i wokalista zespołu Big Cyc, nie będzie już komentował wydarzeń w programie "W tyle wizji" w TVP Info. Informację zamieścił na Twitterze dziennikarz Tomasz Sekielski. Jak może być przyczyna tego, że  Krzysztof Skiba nie będzie już występował w satyrycznym programie?

Krzysztof Skiba w "W tyle wizji" pojawiał się od samego początku. Jako komentator był jedną najczęściej atakujących rządy Prawa i Sprawiedliwości. Mimo że wielu dziennikarzy miało pretensje do Skiby o to, że ten komentuje wydarzenia w TVP Info, ten odpowiedał: - Nie zgadzam się z obecną publicystyką Wolskiego na łamach „Gazety Polskiej” i innych gazet prawicowych, ale to nie oznacza, że nie potrafimy ze sobą rozmawiać. Gdybym miał bojkotować wszystkich, którzy mają inne zdanie niż ja, to moja działalność publicystyczna ograniczałaby się do „przekonywania przekonanych”, czyli do jałowej raczej aktywności - tlumaczył portalowi Wirtualne Media.

Dziś Tomasz Sekielski, dziennikarz Nowa TV zamieścił na Twitterze informacje, że Krzysztof Skiba odchodzi z TVP. Satyryk współpracuje obecnie z portalem "Sok z buraka".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: