WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Ksiądz MIAŻDŻY Dodę za premierę "Wołynia": WSTYD!

Ksiądz MIAŻDŻY Dodę za premierę "Wołynia": WSTYD!

04.10.2016, godz. 13:15
Ksiądz MIAŻDŻY Dodę za premierę Wołynia: WSTYD!
foto: Fotomontaż SE.pl

Wczoraj odbyła się uroczysta premiera filmu "Wołyń", na której pojawili się twórcy filmu i występujące w nim gwiazdy. Wśród zaproszonych gości pojawiła się też Doda. Piosenkarka, która od jakiegoś czasu dostaje zaproszenia na filmy o poważnej tematyce ("Historia Roja", "Smoleńsk") przybyła na premierę "Wołynia" w czerwonej sukni. I podpadła ks. Isakowiczowi-Zaleskiemu!

"Wołyń" już za kilka dni trafi do kin, a w poniedziałek odbyła się premiera dla aktorów i twórców filmu. Pojawiła się także Doda, która na tle ścianki pozowała fotoreporterom. Ubrana w czerwoną suknię odkrywającą plecy, nie dała się nie zauważyć. Zauważył ją także ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, który skomentował zdjęcia Dody na Twitterze. Zdaniem księdza strój jaki Doda miała na sobie nie pasował na taką uroczystość. - Trzeba mieć "kuku-ma niuniu", aby "Wołyń" wykorzystać do lansu! Wstyd! A reżyser i jego ekipa byli stosownie ubrani - oburzył się duchowny.

Strój Dody skrytykowała także stylistka Dorota Wróblewska: - Premiera filmu "Wołyń" i suknia na bal. Zaznaczam, że ten film nie jest westernem czy komedią romantyczną i przypominam, że premiera odbyła się w kinie.Ktoś może powiedzieć, że krytykuję. Nie tylko krytykuję, ale i obnażam. Najważniejszy jest lans i zwracanie na siebie uwagi - napisała na Facebooku i dodała zdjęcie Dody.

Sprawa do złudzenia przypomina tę ze "Smoleńskiem", gdy na tle ścianki prężyły się uśmiechnięte aktorki. Wtedy także nie obyło się bez uwag pod ich adresem. Wtedy oburzona była Joanna Racewicz: Racewicz poczuła się urażona widząc zdjęcie zadowolonej gwiazdy:- Pozowanie i uśmiechy na ściance z napisem: "Smoleńsk"? Zacytuję Poetę: "wszystko jest kwestią smaku". A ja dodam: i przyzwoitości. Takie i sto innych z premiery. Skąd odwaga, żeby stanąć na ściance z napisem "Smoleńsk" i uśmiechać się promiennie? - napisała wówczas dziennikarka.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: