WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Kto zastąpi Orłosia w Teleexpressie. Kim jest Michał Cholewiński?

Kto zastąpi Orłosia w Teleexpressie. Kim jest Michał Cholewiński?

01.09.2016, godz. 09:46
Michał Cholewiński
foto: tvp info/yotube

W środę Maciej Orłoś po raz ostatni poprowadził Teleexpress. Dziennikarz pożegnał się z widzami po 25 latach! Maciej Orłoś odszedł z Telexpressu i nie zostaje w Telewizji Polskiej. Zdaniem portalu wirtualnemedia.pl, jest już osoba, która zastąpi Orłosia. To dziennikarz Michał Cholewiński. Co o nim wiemy?

Wczorajszy Teleexpress skończył się inaczej niż zwykle, zabrakło codziennych "michałków": - Dziś na zakończenie Teleexpressu nie mam dla Państwa żadnej śmiesznostki. Muszę powiedzieć coś całkiem serio, mianowicie to jest mój ostatni Teleexpress - powiedział smutno z zaszklonymi oczami Maciej Orłoś. Dziennikarz opanował wzruszenie, ale widzowie widzieli, że faktycznie to było dla niego ciężkie przeżycie: - Żegnam się z Państwem, no i chciałbym przede wszystkim korzystając z okazji bardzo podziękować za te ponad dwadzieścia pięć lat spotkań w teleexpresie i w innych programach Telewizji Polskiej. Do zobaczenia w innym miejscu - zakończył lubiany dziennikarz. Maciej Orłoś już w Telewizji Polskiej nie będzie pracował. Kto zastąpi go w  Teleexpressie?

Kim jest Michał Cholewiński, który zastąpi Orłosia?

Zdaniem portalu wirtualnemedia.pl na miejscu Orłosia pojawi się Michał Cholewiński, potwierdza to także press.pl. To dziennikarz, którego widzowie znają z anteny TVP Info. Cholewiński jest prowadzącym programy informacyjne w TVP Info od 2014 roku. Na swoim koncie ma pracę w TVN 24, najpierw jako reporter z Łodzi, a później prowadził serwisy informacyjne. Cholewiński związany był też z TVP Łódź. Prywatnie Cholewiński ma żonę Agatę Biały-Cholewińską, także dziennikarkę TVP Info oraz synka Jasia.

Przypomnijmy, że to kolejna zmiana w Teleexpressie. W lipcu do redakcji trafiła Marta Piasecka z Telewizji Republika. W sierpniu szefem Teleexpressu został Klaudiusz Pobudzin, od stycznia reporter "Wiadomości", wcześniej wiele lat związany z TRWAM.

Zobacz: OSTATNIE słowa Orłosia w "Teleexpresie"!

Źródło: Julia Tryzno
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: