WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Ktoś chce USUNĄĆ Biedronia z ratusza! Dlaczego?!

Ktoś chce USUNĄĆ Biedronia z ratusza! Dlaczego?!

10.08.2016, godz. 11:20
Robert Biedroń
foto: Super Express

Robert Biedroń to chyba najsłynniejszy prezydent w Polsce. Przejmował stery Słupska w towarzystwie mediów. Nic dziwnego, że jego praca później także była śledzona. To on jako pierwszy zakazał wjazdu cyrku ze zwierzętami do miasta, do tego co rusz chwali się dokonaniami ratusza. Niestety nie wszystkim podoba się polityka Biedronia. Jest ktoś, kto chce go pozbawić prezydentury w Słupsku!

Osobą, która nie chce prezydenta Roberta Biedronia jest niejaki Grzegorz Kunda, słupszczanin. Mężczyzna chce, by w mieście przeprowadzić referendum w sprawie odwołania prezydenta, podaje gp24.pl. Co Kundzie nie podoba się w Biedroniu? Jego zdaniem prezydent Słupska źle rządzi, szkodzi miastu: - Zarzutów jest wiele: marnowanie pieniędzy, organizowanie jakichś wycieczek, wyzywanie ludzi od terrorystów, czyli że katolicy są terrorystami. No masa jest tego - tłumaczy w rozmowie z gp24.pl Kunda. I jak zapowiada - 22 sierpnia zostanie przedstawiona pełna lista zarzutów, bo jak na razie zainicjowane zostało powstanie Ruchu Społecznego, który ma na celu doprowadzenie do referendum. Słupszczanin zarzuca Biedroniowi, że w kampanii wyborczej mówił o konsultacjach społecznych, a teraz z zapowiedzi nic nie wynika. -Organizuje sobie wycieczki za nasze pieniądze i inne spektakle. Śmietnik z ratusza zrobił, nie wiem czy jest przemianowanie ratusza na inną działalność: wystawy obrazów czy czegokolwiek. Nie wiem czy do tego ma służyć ratusz - wyjaśnia mieszkaniec Słupska.

Kunda chce zmobilizowć jak najwięcej osób, by dowiedziały się one o referendum. Dlatego do mieszkańców wysyła sms-y, w których zaprasza do tworzenia Ruchu Społecznego. Pomagają mu w tym ludzie związani z poprzednikiem Biedronia, którego Kunda... też chciał odwołać przez referendum. Z tych planów jednak nic nie wyszło.

Czytaj: Terlikowski do lekarzy sugerujących aborcję: Ponowni GWAŁCICIELE

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: