WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Kukiz atakuje dziennikarza TVN

Kukiz atakuje dziennikarza TVN

15.09.2016, godz. 15:01
Paweł Kukiz
foto: Andrzej Lange/Super Express

Gościem środowej "Kropki nad i" w TVN24 był poseł Paweł Kukiz. W trakcie programu zaatakował on słownie reportera tej stacji, Macieja Knapika, który sugeruje w swoich materiałach, że Kukiz'15 jest nieoficjalnym koalicjantem Prawa i Sprawiedliwości. Jak stwierdził poddenerwowany Kukiz: - Gdybym nie był wyrozumiały, to by nie było już pana Knapika.

 

Monika Olejnik zaapelowała do Kukiza, aby postarał się wpłynąć na Jarosława Kaczyńskiego w kwestii zarządzonych ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej. Wówczas muzyk odpowiedział: - W partiokracji głos człowieka z opozycji nie ma najmniejszego znaczenia. Podkreślam, z opozycji, bo wasi redaktorzy w rodzaju pana Knapika sugerują czy wręcz mówią wprost, że Kukiz’15 jest w koalicji z PiS.

Jak kontynuował zbulwersowany: - Nie czuję się w opozycji względem PiS, tylko jestem w opozycji. Na Boga, jeżeli nie daję wotum zaufania rządowi, jeżeli głosuję przeciwko budżetowi, ustawie o policji, ustawie o prokuraturze, Radzie Mediów Narodowych, sprzedaży detalicznej, to jaka cholera, pan Knapik, będzie mi wmawiał takie rzeczy, że ja jestem w jakiejkolwiek koalicjach? Czy jeżeli pana Knapika zobaczę z chłopakiem wychodzącym z toalety, to mogę myśleć, że on jest w koalicji z tym chłopakiem? Na Boga!

Gdy prowadząca poprosiła posła o odrobinę wyrozumiałości, Kukiz bez zastanowienia odpowiedział: - Gdybym ja nie był wyrozumiały to by już nie było pana Knapika.

Internauta przytoczył znany film z tymże reporterem, wskazujący, że nie tylko Kukiz może go nie lubić:

 

 

Zobacz także: Minister skarbu odwołany. Pierwsza dymisja w rządzie PiS

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: