WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Kukiz brutalnie atakuje Muchę: Zostawiła własne dzieci

Kukiz brutalnie atakuje Muchę: Zostawiła własne dzieci

03.10.2016, godz. 15:08
Paweł Kukiz
Paweł Kukiz foto: EAST NEWS

Jedną z posłanek wspierających #CzarnyProtest, jest Joanna Mucha z Platformy Obywatelskiej. Już w sobotę czynnie brała udział w proteście przed Sejmem. Jej obecność nie uszła uwadze Pawła Kukiza. Poseł poświęcił Musze kilka słów i jej nie oszczędził! Wypomniał, że po rozwodzie jej dzieci zostały z ojcem: - Otóż matka, która zostawia własne dzieci i idzie na Manifę by domagać się jeszcze na dodatek bezproblemowej, w zależności od jej "widzimisię", możliwości zarzynania trzymiesięcznej żywej istoty to ... Trudno mi znaleźć określenie... - skomentował na Facebooku Kukiz.

Kilka lat temu posłanka Mucha wzięła rozwód, rozstała się z mężem Andrzejem. Para miała dwóch synów: Stanisława i Krzysztofa. Chłopcy po rozwodzie Joanny Muchy zostali z ojcem, cała trójka mieszkała w Lublinie. - Dzieci będą mieszkać w ojcem w Lublinie. Posłanka przeprowadziła się do stolicy i będzie odwiedzać chłopców w weekendy - mówił kilka lat temu nasz informator. Teraz sprawę rozwodu Muchy przypomniał Paweł Kukiz. Dlaczego? Posłanka PO była przed Sejmem w sobotę, gdzie odbył się #CzarnyProtest. Zdaniem Kukiza w głowie się nie mieści to, że kobieta, która nie wychowuje dzieci, popiera strajkujących, którzy są przeciw ustawie antyaborcyjnej: - Pod hasłem "Moja vagina-moja broszka" występowała również pani, o której w załączonym linku... Doprecyzuje dla niekumatych, którzy "nie widzą związku"... Otóż matka, która zostawia własne dzieci i idzie na Manifę by domagać się jeszcze na dodatek bezproblemowej, w zależności od jej "widzimisię", możliwości zarzynania trzymiesięcznej żywej istoty to ... Trudno mi znaleźć określenie...- napisał Kukiz.

Dla wyjaśnienia dodał też, że nie jest ani za zmianami liberalizującymi przepisy dotyczące aborcję, ani za zaostrzaniem przepisów. - Uważam, że powinna obowiązywać dzisiejsza ustawa a zaostrzyć ją można jedynie zakazem abortowania dzieci z zespołem Downa - zaznaczył poseł Kukiz'15, Paweł Kukiz.

Zobacz: Posłanka od Petru ostro: Dość dyktatury kobiet!

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: