WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kukiz GORZKO: "Gdyby Kasia Moś tuż przed Eurowizją np. wyszła za mąż za uchodźcę z ISIS..."

Kukiz GORZKO: "Gdyby Kasia Moś tuż przed Eurowizją np. wyszła za mąż za uchodźcę z ISIS..."

15.05.2017, godz. 12:41
Kukiz
foto: Super Express TV

W sobotni wieczór w Kijowie odbywał się finał Eurowizji. Reprezentująca Polskę Kasia Moś nie zyskała jednak wielkiego uznania i zajęła dalekie 22. miejsce. Na swoim facebookowym profilu występ Polki ocenił Paweł Kukiz. Zdradził przy tej okazji swoją receptę na sukces w najpopularniejszym europejskim konkursie piosenki.

62. finał konkursu Eurowizji w Kijowie wygrał Portugalczyk Salvador Sobral z piosenką "Amar Pelos Dois". Polka - Kasia Moś, która zaśpiewała piosenkę "Flashlight", zajęła 22. miejsce. Zdaniem Kukiza jej występ był zbyt zwyczajny, bez podtekstów, i z tego powodu skazany na porażkę. Jak napisał na swoim Facebooku: - Gdyby Kasia Moś tuż przed Eurowizją np. wyszła za mąż za uchodźcę z ISIS albo zapuściła brodę, czy przynajmniej publicznie, ze sceny, zelżyła jakiegoś świętego katolickiego lub oskarżyła Polskę o obozy koncentracyjne i nazizm, to mielibyśmy szansę na podium... A tak normalnie, bez żadnego "podtekstu" to cóż....niestety piąta. Od końca (pisownia oryginalna).

Internautka skomentowała wpis posła ironicznie:

 

 

Zobacz także: Gliński zapowiada - abonament będzie kosztować ok. 8 zł miesięcznie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: