WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polityka Kukiz ostro o polityce PiS: "Koryto+"

Kukiz ostro o polityce PiS: "Koryto+"

13.08.2016, godz. 14:20

Paweł Kukiz słynie z mocnych słów o ludziach, z którymi się nie zgadza. Tym razem postanowił podsumować na Facebooku politykę rządów Prawa i Sprawiedliwości. Lider Kukiz'15 w ostrych słowach skrytykował partię Jarosława Kaczyńskiego.

Paweł Kukiz zazwyczaj nie zważa na konwenanse. Nie inaczej było tym razem. Lider ugrupowania Kukiz'15 skrytykował obecną politykę PiS-u. Zamieścił mocny wpis na Facebooku. - Jeśli ktoś myślał, że PiS zrezygnuje z "Koryto+" to niestety był w błędzie. Co prawda posłowie i senatorowie podwyżek nie dostali ale urzędasy - owszem. Tylnymi drzwiami. Wakacje to idealny czas na takie "manewry" bo mało kto je zauważa - napisał Kukiz.

We wpisie pojawiły się też fragmenty stanowiska Klubu Kukiz'15, z których możemy dowiedzieć się, że członkowie ugrupowania są oburzeni sposobem wprowadzania podwyżek. Postanowili też zaapelować do premier Beaty Szydło. "Apelujemy do pani premier Beaty Szydło, aby przede wszystkim, w pierwszej kolejności, odchudziła administrację publiczną; ograniczyła liczbę ministrów, wiceministrów, podsekretarzy stanu tak, byśmy nie przodowali w tym haniebnym rankingu najbardziej rozbudowanej administracji rządowej" czytamy słowa posła Jakuba Kuleszy.

Zobacz: Gorące wakacje europosła Kuźmiuka

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: