WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kukiz skomentował zamachy w Londynie i zaapelował: NIE muzułmańskim bandziorom w Polsce!

Kukiz skomentował zamachy w Londynie i zaapelował: NIE muzułmańskim bandziorom w Polsce!

04.06.2017, godz. 13:11
Paweł Kukiz
foto: Andrzej Lange/Super Express

Po kolejnych zamachach terrorystycznych na terenie Zachodniej Europy głos zabrał Paweł Kukiz. Przyznał, że dziwi go, gdy media nazywają zamachy "incydentami". Lider ugrupowania Kukiz'15 nie ukrywa też, że nadal jest przeciw przyjmowaniu uchodźców do Polski. - Mówię dokładnie to samo od 2-3 lat. NIE muzułmańskim bandziorom w Polsce!- napisał Kukiz.

Paweł Kukiz od dawna apeluje, by przeprowadzić w Polsce referendum na temat przyjęcia uchodźców. Sam mówi, że nie jest za ich przyjmowaniem i powtarza to po każdym zamachu w Europie. Tak jest i teraz. Po nocnych zdarzeniach w Londynie, Kukiz zabrał głos na Facebooku. Zauważył, że kolejny raz w mediach brytyjskich pojawia się hasło :incydent": - I znów mord sześciu osób nazwano "incydentem"... Ciekawe, czy gdyby w tej szóstce znalazła się grupa w składzie Merkel, Tusk, Timmermans i Juncker media też pisałyby o "incydencie"? W dalszej części wpisu prosi swoich sympatyków, by pomogli w zbiórce brakujących podpisy, które są wymagane pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum: - Proszę, pomóżcie nam dobrać brakujące ok. 100 tys. podpisów do referendum ws tzw. "uchodźców". Będzie to argumentem dla wymienionej wcześniej czwórki, że to nie "faszystowski polski rząd" blokuje przyjęcie muzułmanów a taka jest wola Narodu Polskiego.

Zobacz: Dwa ATAKI TERRORYSTYCZNE w Londynie. Co o nich wiemy?

Na koniec Kukiz napisał:  - I nie dajcie sie zwieść medialnym manipulacjom, że "Kukiz zmienił zdanie w sprawie tzw.uchodźców". Nie zmieniłem. Mówię dokładnie to samo od 2-3 lat. NIE muzułmańskim bandziorom w Polsce! P.S. dla "wybitnych lingwistów" :-) POLSKIE portale i media przetłumaczyły ang. "incident" (zdarzenie) jako polski "incydent" ( 1. «nieprzyjemne wydarzenie». 2. «wydarzenie mało ważne».). Nie komentuję komentarzy mediów brytyjskich a retorykę TVN i czołowych polskich portali. Paniali?

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: