WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kukiz z BRONIĄ w ręku [ZDJĘCIA]

Kukiz z BRONIĄ w ręku [ZDJĘCIA]

07.09.2016, godz. 13:14
Kukiz z BRONIĄ  w ręku [ZDJĘCIA]
foto:

Paweł Kukiz wraz z politykami swojego ugrupowania m.in. Jakubiakiem i Liroyem, wybrał się do Kielc na Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. A tam panowie mogli przymierzyć się do karabinów, zobaczyć sprzęt pancery i termowizyjny. To był prawdziwy raj dla wielbicieli militariów.

W Kielcach odbył się Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, na który przybyło ponad 600 firm z ponad 30 krajów świata. Nic dziwnego, że wydarzenie ściągnęło wielu zainteresowanych, a wśród nich polityków. Do Kielc wybrali się posłowie Kukiz'15: lider Paweł Kukiz, Marek Jakubiak, Piotr Liroy-Marzec. Panowie z zaciekawieniem oglądali wojskowe nowinki techniczne. Przymierzali się do karabinów, podpatrywali jak działają sprzęty obsługujące systemy termowizyjne i pozowali na tle helikopterów wojskowych. Przypatrywanie się broni bardzo podobało się posłowi Pawłowi Kukizowi, który chętnie pozował do zdjęć z karabinem w rękach: - Wystrzałowego dni :) - napisał na Facebooku i opublikował serię zdjęć z wystawy. Zapytany przez internautów, co sądzi o obronie terytorialnej odpisał: - Uważam, że priorytetem powinna być reanimacja Obrony Cywilnej i upowszechnienie dostępu do broni. Ale nie my mamy władzę, więc cieszę się i z Obrony Terytorialnej.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to wystawa, na której prezentują się firmy produkujące uzbrojenie wojskowe. Można też zobaczyć najbardziej nowoczesne sprzęty, a także historyczne.

Zobacz: Lech Wałęsa pokazał zdjęcia ze SZPITALA. Co się stało?

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: