WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kukiz ZAATAKOWAŁ Muchę. Teraz... przeprasza [WIDEO]

Kukiz ZAATAKOWAŁ Muchę. Teraz... przeprasza [WIDEO]

04.10.2016, godz. 13:46
Źródło: Super Express TV

Ostatnio Paweł Kukiz wziął na celownik Joannę Muchę i wypomniał jej, że nie powinna brać udziału w "Czarnym Proteście", bo kilka lat temu po rozwodzie jej dzieci trafiły pod opiekę ojca: -  Otóż matka, która zostawia własne dzieci i idzie na Manifę, by domagać się jeszcze na dodatek bezproblemowej, w zależności od jej "widzimisię", możliwości zarzynania trzymiesięcznej żywej istoty to... Trudno mi znaleźć określenie... - napisał poseł. Nie trzeba było długo czekać na odzew posłanki Muchy: - Panie Paweł Kukiz. Swoim wpisem skrzywdził Pan moje dzieci - ogłosiła oburzona. Kukiz sprawę przemyślał i postanowił przeprosić sejmową koleżankę.

W sobotę przed Sejmem w Warszawie odbył się protest, w którym udział wzięli przeciwnicy projektu całkowicie zakazującego aborcję. Sobotni protest był przedsmakiem "Czarnego Poniedziałku". Wśród manifestantów była także posłanka PO, Joanna Mucha. To o niej Kukiz napisał na swoim Facebooku: - Pod hasłem "Moja vagina-moja broszka" występowała również pani, o której w załączonym linku... Doprecyzuje dla niekumatych, którzy "nie widzą związku"... Otóż matka, która zostawia własne dzieci i idzie na Manifę, by domagać się jeszcze na dodatek bezproblemowej, w zależności od jej "widzimisię", możliwości zarzynania trzymiesięcznej żywej istoty to ... Trudno mi znaleźć określenie.. Wpis nie uszedł uwadze Muchy, która odpowiedziała liderowi Kukiz'15 również w Internecie.Wiele razy byłam atakowana, przyzwyczaiłam się. Ale pierwszy raz ktoś podniósł rękę na moich Synów. Paweł Kukiz nie pierwszy raz wypowiedział się o czymś, o czym nie ma pojęcia - zaczęła. I wyjaśniła, że po rozwodzie ustaliła z mężem, naprzemienną opiekę nad dziećmi, a wszystko układało się jak należy.

Pochwaliła się także dziećmi: - Mam dwóch wspaniałych Synów, z których jestem przedumna. Stasia urodziłam kiedy miałam dwadzieścia lat, Krzysia - dwadzieścia cztery. Wcześnie. I zawsze mówię, że to najwspanialsze, co mnie w życiu spotkało - napisała wzruszające słowa posłanka. Dlatego postanowiła zareagować na wpis Kukiza, który bardzo ją oburzył: - Panie Paweł Kukiz. Swoim wpisem skrzywdził Pan moje dzieci. Zrobił to Pan dla celów politycznych. Wystawia Pan świadectwo sobie - nie nam.

Kukiz jednak postanowił naprawić swój błąd. W rozmowie ze Sławomirem Jastrzębowskim przeprosił za swoje zachowanie: - Żałuję, że to powiedziałem. Jeżeli mam taką możliwość chciałbym przeprosić, szczególnie dzieci i rodzinę pani Muchy. To był błąd, poszedłem emocjamii - przyznał Kukiz.

Zobacz: Kukiz brutalnie atakuje Muchę: Zostawiła własne dzieci

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: