WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Kurski CHWALI następcę Orłosia w Teleexpressie: Wypadł ŚWIETNIE!

Kurski CHWALI następcę Orłosia w Teleexpressie: Wypadł ŚWIETNIE!

05.09.2016, godz. 10:38
Kurski CHWALI następcę Orłosia w Teleexpressie: Wypadł ŚWIETNIE!
foto: Fotomontaż SE.pl

Kilka dni temu jak grom z jasnego nieba spadła na widzów Teleexpressu informacja, że Maciej Orłoś żegna się z programem i odchodzi z Telewizji Polskiej. Jego miejsce zajmie dziennikarz TVP Info Michał Cholewiński. Jest już po próbach, o czym powiadomił na Twitterze prezes TVP Jacek Kurski.

W zeszłym tygodniu Maciej Orłoś po 25 latach pożegnał się z widzami Teleexpressu. Zamiast zwyczajowej śmiesznostki na koniec wydania, powiedział coś zupełnie na serio: - To jest mój ostatni Teleexpress. Żegnam się z Państwem, no i chciałbym przede wszystkim korzystając z okazji bardzo podziękować za te ponad dwadzieścia pięć lat spotkań w Teleexpresie i w innych programach Telewizji Polskiej. Do zobaczenia w innym miejscu - mówił ze smutkiem w oczach. Szybko podano, kto go zastąpi.

Zobacz: Kto zastąpi Orłosia w Teleexpressie. Kim jest Michał Cholewiński?

"Nowym Orłosiem" został dziennikarz TVP Info Michał Cholewiński, który swój debiut w programie będzie miał dziś. Cholewiński jest już po próbnych nagraniach, o czym powiadomił Jacek Kurski. - Michał Cholewiński poprowadzi dziś po raz pierwszy Teleexpress. Próby wypadły świetnie. Powodzenia! - napisał na Twitterze prezes Telewizji Polskiej. Będziecie oglądać Teleexpress bez Orłosia?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: