WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Kurski ZDRADZA sekrety Pobudzina. Tego nie wiedziałeś o szefie Teleexpressu

Kurski ZDRADZA sekrety Pobudzina. Tego nie wiedziałeś o szefie Teleexpressu

02.09.2016, godz. 12:28
Jacek Kurski
foto: © AKPA

Jacek Kurski udzielił obszernego wywiadu w gazecie "Dziennik Gazeta Prawna". Opowiadał o Telewizji Polskiej, jej kondycji finansowej, ale też i ludziach. Zapytany został o obecnego gwiazdora TVP Klaudiusza Pobudzina. Kurski opowiedział zdarzenie z Pobudzinem w roli głównej, o którym nikt nie słyszał.

Klaudiusz Pobudzin do TVP przyszedł w styczniu i od razu stał się jednym z najbardziej znanych dziennikarzy po "dobrej zmianie". Zasłyną m.in. swoimi materiałami o Komitecie Obrony Demokracji. Ale to już przeszłość, bo od  sierpnia Pobudzin jest szefem redakcji Teleexpressu, z którą to dwa dni temu pożegnał się wieloletni redaktor Maciej Orłoś. Jacek Kurski został zapytany przez "Dziennik Gazetę Prawną" o Pobudzina i opowiedział bardzo ciekawą historię z nim związaną. Jak się okazuje Pobudzin od pierwszego dnia podbił serca dziennikarzy Teleexpressu.

Kurski przyznał, że nowy szef Teleexpressu to sympatyczny człowiek i dobry dziennikarz: - Bardzo zdolny dziennikarz, uwielbiany przez koleżanki i kolegów. Jak wszedł do redakcji Teleexpressu po raz pierwszy, to akurat ktoś miał urodziny. Pobudzin wziął skrzypce i zagrał solenizantowi "Sto lat". Błyskawicznie został zaakceptowany. Pozytywna postać - podsumował Kurski.

Jak widać Klaudiusz Pobudzin to człowiek orkiestra!

Zobacz: Prezydent Duda prawie się POPŁAKAŁ! Co się stało?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: