WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Lans na "Smoleńsku" [ZDJĘCIA]

Lans na "Smoleńsku" [ZDJĘCIA]

07.09.2016, godz. 05:00
Premiera filmu Smoleńsk
Jarosław Kaczyński foto:

Oglądając celebrytki prężące się na ściance podczas premiery "Smoleńska", można mieć wątpliwości, czy to rzeczywiście był pokaz filmu o jednej z największych katastrof współczesnej Polski. Zachowanie uśmiechniętych od ucha do ucha gwiazdeczek, które zaszczyciły swą obecnością Teatr Wielki, wzburzyło dziennikarkę Joannę Racewicz (43 l.), której mąż zginął 6 lat temu pod Smoleńskiem.

Zapewne do kin na "Smoleńsk" pójdzie wielu - zarówno zwolenników tezy o zamachu, jak i zagorzałych jej przeciwników - i film okaże się tegorocznym hitem. Nie można wykluczyć, że do kin organizowane będą wycieczki szkolne. - "Smoleńsk" to film, który powinni zobaczyć polscy uczniowie - stwierdziła po premierze minister edukacji Anna Zalewska (51 l.).

Premiera tylko dla wybranych

Cała śmietanka Prawa i Sprawiedliwości z prezesem Jarosławem Kaczyńskim (67 l.) i premier Beatą Szydło (53 l.) oraz prezydentem Andrzejem Dudą (44 l.) na czele zjawiła się na poniedziałkowej premierze filmu "Smoleńsk". Do Teatru Wielkiego przyszedł nawet Paweł Kukiz (53 l.), który przyprowadził córkę Polę (22 l.). Ale na premierze rzucał się też w oczy brak kilku osób. Nikt nie zaprosił na pokaz części rodzin ofiar katastrofy - między innymi Pawła Deresza (79 l.) i Barbary Nowackiej (41 l.). - To pokazuje stosunek producentów do rodzin tych, którzy zginęli w Rosji. Choć może wcale nie powinniśmy być zdziwieni? - komentuje nam Nowacka. Na film nie przyszła również, choć była zaproszona, piosenkarka Doda (32 l.). Reprezentowali ją za to jej rodzice.

Zobacz: Kukiz nie wróży sukcesu finansowego filmowi "Smoleńsk"! Zaskakujący powód

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: