WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Lech Wałęsa pokazał zdjęcia ze SZPITALA. Co się stało?

Lech Wałęsa pokazał zdjęcia ze SZPITALA. Co się stało?

06.09.2016, godz. 15:18
Lech Wałęsa
foto: Super Express

Niepokojący wpis pojawił się na Facebooku Lecha Wałęsy. Były prezydent jest zapalonym internautą, więc często publikuje w sieci nowe zdjęcia i posty. Ostatnio niemal kilka razy dziennie chwalił się fotografiami ze spotkań z mieszkańcami różnych miast Polski. Ale dziś opublikował trzy zdjęcia ze szpitala. Czy coś się stało Lechowi Wałęsie?

Lech Wałęsa wydaje się okazem zdrowia. Jest bardzo aktywny, jeździ z wykładami po Polsce i świecie, uprawia nordick walking. Dlatego internautów tak bardzo zaniepokoił jego najnowszy wpis na Facebooku i seria zdjęć. Były prezydent umieścił bardzo krótki wpis: - Widok z sali szpitalnej, i dodał trzy nowe zdjęcia. Na jednym widać fragment szpitalnej sali z łóżkiem pokrytym białą pościelą i wiszącą na ścianie aparaturę, a na dwóch kolejnych widok z okna. Trzeba przyznać, że nieciekawy - tyły szpitala, widok na podwórze i szare dachy, kominy, w tle budowa. Internauci od razu zaniepokoili się doniesieniami z profilu Wałęsy.


I chociaż nikt nie wie, co się stało z Wałęsą, to ludzie w komentarzach życzą mu zdrowia. Niemal wszyscy zalecają spokój i nieprzejmowanie się PiS: - Dużo zdrowia życzę Panie Prezydencie...przed nami jeszcze jedna walka o wolność!; Panie Prezydencie, niech pan nas nawet nie straszy. Bez Pana byłoby pozamiatane. Kto po "dobrej zmianie" pozlepia na nowo nasz narod ? Proszę odpocząć i biegusiem do roboty; Dużo zdrowia. Potrzebujemy Pana, Panie Prezydencie!!! Inni zaś piszą, że mają nadzieję, iż to tylko wizyta poświęcona rutynowym badaniom. A te przecież przydają się każdemu, w każdym wieku. Kilka lat temu Wałęsa był w szpitalu, wtedy miał problemy gastryczne i gorączkę. Mamy nadzieję, że i tym razem wszystko skończy się dobrze.

Zobacz: Kukiz nie wróży sukcesu finansowego filmowi "Smoleńsk"! Zaskakujący powód

Do zdjęcia z byłym prezydentem chętnie pozowały pielęgniarki.

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: