WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka "Lekcja dyplomacji" polityka PO: Miejsce Trumpa jest na ŚMIETNIKU

"Lekcja dyplomacji" polityka PO: Miejsce Trumpa jest na ŚMIETNIKU

09.11.2016, godz. 11:38
Michał Szczerba
foto: EAST NEWS

Michał Szczerba, polityk Platformy Obywatelskiej już trzecią kadencję zasiada w parlamencie. Przed ostatnimi wyborami jego kandydaturę wspierał m.in. Bronisław Komorowski. Wydawałoby się, że człowiek ten powinien znać meandra polityki i posiadać umiejętność dyplomatycznych wypowiedzi. Poseł pokazał, że nie jest to wcale oczywiste, pisząc na swoim profilu Facebookowym:  - No comment. Miejsce Trumpa jest w śmietniku.

Polityk późnym wieczorem wstawił na swojego TT posta, jednoznacznie wskazującego, komu kibicować będzie w wyścigu prezydenckim w USA. Wielu internautów wykpiło owe zdjęcie komentarzami typu "tańczący z tekturami":

 

 

Po ogłoszeniu wyników zdjęcie błyskawicznie zresztą przerobiono:

 

 

Po ogłoszeniu wyników Szczerba napisał dyplomatycznie: - Ameryka zdecydowała. Ten wybór nie rozgrzesza nikogo z mowy nienawiści, budowania podziałów i złych emocji. Ten wybór mobilizuje! Internauta szybko jednak przypomniał inny komentarz posła:

 

 

Na reprezentanta PO wylała się w internecie fala krytyki. Cóż... Czasem warto dwa razy pomyśleć, zanim kliknie się przycisk "opublikuj"...

Zobacz także: KOMPROMITUJĄCY wpis człowieka Morawieckiego po zwycięstwie Trumpa!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: