WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Maciej Orłoś ODCHODZI z Teleexpressu!

Maciej Orłoś ODCHODZI z Teleexpressu!

31.08.2016, godz. 13:05
Maciej Orłoś
foto: © AKPA

Szok i niedowierzanie! Jak podaje portal pressserwis.pl Maciej Orłoś odchodzi z Teleexpressu. Wieloletni dziennikarz audycji, który prowadzi Teleexpress od 25 lat ma dziś, czyli 31 sierpnia, pojawić się w programie po raz ostatni. Informację o odejściu z programu informacyjnego TVP 1 potwierdził Orłoś w rozmowie z businessinsider.com.pl: - Tak to prawda, kończę pracę w TVP.

Maciej Orłoś odchodzi z Teelexpressu! Taka informacja niespodziewanie pojawiła się w mediach i została potwierdzona w rozmowie z businessinsider.com.pl przez dziennikarza. Maciej Orłoś powiedział, że kończy pracę w Telewizji Polskiej, a co za tym idzie, odchodzi z Teleexpressu, jednego z najbardziej lubianych przez widzów programów informacyjnych. Orłoś był gwiazdą Teleexpressu, uwielbiany i doceniany przez widzów, przez lata był twarzą programu. Przypomnijmy, że niedawno nowym szefem redakcji Teleexpressu został dziennikarz Klaudiusz Pobudzin, do niedawna reporter "Wiadomości", a wcześniej twarz telewizji TRWAM.

W Teleexpressie Maciej Orłoś rozpoczął pracę w 1991 roku. Widzowie znali go właśnie z tego programu.  Przez pewien czas Orłoś prowadził też weekendowe wydanie "Wiadomości" TVP 1. Był gospodarzem programów: "Oko w oko", "A to Polska właśnie". Niejednokrotnie podawała w czasie Eurowizji polskie oceny dla wokalistów. Na swoim koncie ma także występy w filmach i serialach, bo z wykształcenia jest aktorem. Grał m.in. w "Labiryncie" i "Zespole adwokackim". Ma czworo dzieci, obecnie jest w trzecim związku małżeńskim.

Zobacz: NIE ŻYJE była reporterka "Wiadomości", rzecznik KOD Beata Kolis

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: