WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Magdalena Ogórek broni Kaczyńskiego: To, co robi się z jego cytatami, to jest SKANDAL

Magdalena Ogórek broni Kaczyńskiego: To, co robi się z jego cytatami, to jest SKANDAL

15.10.2016, godz. 13:30
Magdalena Ogórek na bogato
Magdalena Ogórek foto: Super Express

Magdalena Ogórek stanęła w obronie Jarosława Kaczyńskiego i jego wypowiedzi dotyczącej rodzenia chorych i zdeformowanych dzieci. Była kandydatka na prezydenta uważa, że słowa Kaczyńskiego zostały zmanipulowane.

Kariera polityczna Magdaleny Ogórek skończyła się zanim zdążyła się rozpocząć, jednak była kandydatka na prezydenta chętnie komentuje ostatnie wydarzenia. W najnowszym wywiadzie wyraziła współczucie wobec Jarosława Kaczyńskiego, krytykowanego za wypowiedzi dotyczące narodzin chorych i zdeformowanych dzieci. Magdalena Ogórek uważa, że słowa Kaczyńskiego zostały zmanipulowane. - Żadnemu politykowi nie życzę demonstracji pod domem, ponieważ to jest koszmarne. Musiałabym powiedzieć wszystkim Polkom i Polakom, że są od jakiegoś czasu manipulowani. I to, co robi się z cytatami Jarosława Kaczyńskiego, to jest skandal - powiedziała Ogórek. - Przede wszystkim PiS wyraziło troskę ustami pani premier Beaty Szydło o to, żeby życie było chronione także po urodzeniu. A demokracja w Polsce jest zagrożona? Bo nie widzę takich przesłanek - dodała.

Zobacz: Prezes PiS: Chcemy, by kobiety rodziły nawet zdeformowane dzieci

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: