WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Magdalena Ogórek o prezydenturze Komorowskiego "żyrandolowa"

Magdalena Ogórek o prezydenturze Komorowskiego "żyrandolowa"

06.08.2016, godz. 09:22
Magdalena Ogórek. Zobacz jak ubrała się na debatę!
Magdalena Ogórek. Zobacz jak ubrała się na debatę! foto: Magdalena Ogórek Facebook

Magdalena Ogórek krytykuje prezydenturę Bronisława Komorowskiego i chwali rządy Andrzeja Dudy. Była kandydatka na urząd Prezydenta RP stwierdziła, że rządy Komorowskiego to "prezydentura żyrandolowa"

Na początku sierpnia 2016 roku mija rok od zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na urząd prezydenta. O podsumowanie jego rządów została poproszona Magdalena Ogórek. W rozmowie z wpolityce.pl pozytywnie oceniła działalność obecnego prezydenta. Prezydenturę Dudy zestawiła z prezydenturą Komorowskiego. Zdaniem Ogórek Bronisław Komorowski wykazał się "brakiem energii, chęci i mocy sprawczej oraz brakiem aktywności".

- Obawiam się, iż tak właśnie wyglądałaby druga kadencja - bierna, żyrandolowa. Tym bardziej, że prezydent drugiej kadencji „nie musi się już starać”. Zauważalny ogromny spadek energii prezydenta Komorowskiego, ale przede wszystkim ogromna pogarda, buta i arogancja, jaką pokazał Polakom podczas kampanii nie wróżyła nic dobrego - oceniła byłego prezydenta Magdalena Ogórek w rozmowie z wpolityce.pl.

Po krytyce Komorowskiego przyszedł czas na pochwałę Dudy. Magdalena Ogórek stwierdziła, że "bardzo trudno jest atakować Andrzeja Dudę merytorycznie". Dodała również, że opisywanie konfliktów na linii prezydent - partia to efekt tego, że Duda świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków i nie można mu niczego zarzucić.

ZOBACZ: Ogórek pokazała zdjęcia z pracy. Internauci podzieleni

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: