WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Marek Suski UJAWNIŁ, dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił. Powód ZASKAKUJE!

Marek Suski UJAWNIŁ, dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił. Powód ZASKAKUJE!

23.09.2016, godz. 12:46
Marek Suski, Jarosław Kaczyński
foto: EAST NEWS

Jarosław Kaczyński jest kawalerem, wie to każdy, ale mało kto słyszał, dlaczego tak właśnie się potoczyły losy prezesa PiS. W porannej rozmowie w radiu Zet sprawę wyjaśnił Marek Suski. Zdradził powód, dla którego Kaczyński zdecydował, by się nie ożenić i wybrał życie w pojedynkę.

Wielki miłosny zawód, brak śmiałości w stosunku do kobiet? Nic z tych rzeczy! Marek Suski wyjawił powód, dla którego Jarosław Kaczyński nie ma żony. Jak się okazuje Kaczyński, tak bardzo chciał poświęcić się polityce, że na małżeństwo nie miałby czasu. A co za tym idzie, musiałby zostawić żonę: -  Moim liderem jest Jarosław Kaczyński. Dla niego przyszedłem do PC i dla niego jestem w PiS. To wielki patriota, dla którego dobro Polski to najważniejsza rzecz w jego życiu - zaczął Suski, nim przeszedł do wyjawienia tajników życia prezesa PiS. Poseł bez ogródek przyznał: - Jarosław Kaczyński poświęcił się całym życiem. Nie ożenił się, bo służył Polsce i nie chciał unieszczęśliwiać jakiejś kobiety, którą by pozostawiał służąc Polsce.

Rozmawiający z nim Konrad Piasecki przypomniał, że przecież marszałek Piłsudski, uważany przez Suskiego za wielkiego polityka, miał żon pod dostatkiem, a nawet zmieniał wyznanie, by brać kolejne śluby: - No tak, Piłsudski tak, w tym jest lepszy - zażartował Suski.

Po jego słowach w Internecie pojawił się niewybredny komentarz, w którym porównano Kaczyńskiego do Hitlera!

Czytaj: Kaczyński PREMIEREM? Sugestie Suskiego

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: