WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polityka Mariusz Błaszczak szydzi z manifestacji KOD i koncertu Skiby: sytuacja była kiepska

Mariusz Błaszczak szydzi z manifestacji KOD i koncertu Skiby: sytuacja była kiepska

12.11.2016, godz. 16:50
Mariusz Błaszczak
Mariusz Błaszczak foto: EAST NEWS

Mariusz Błaszczak drwi z manifestacji KOD z 11 listopada oraz z towarzyszącemu jej koncertowi Krzysztofa Skiby. Szef MSWiA odniósł się do danych dotyczących liczby uczestników w marszach z 11 listopada.

Mariusz Błaszczak pochwalił policję, która pilnowała porządku w Warszawie podczas marszów zorganizowanych 11 listopada. - Uroczystości Święta Niepodległości przebiegły bezpiecznie; to niewątpliwie zasługa policji - mówił na briefingu szef MSWiA Mariusz Błaszczak. - To właśnie dzięki zaangażowaniu polskich policjantów Komendy Stołecznej Policji, dzięki rozmowom, negocjacjom z organizatorami poszczególnych marszów, wieców, udało się doprowadzić do tego, że uroczystości przebiegły w spokojnej atmosferze, że były bezpieczne - dodał. Podczas konferencji po uroczystościach święta Niepodległości zadrwił z marszu KOD. Szef MSWiA zwrócił uwagę na fakt, że marsz zarejestrowany został z liczbą 100 tys. uczestników, tymczasem w momencie kulminacyjnym przybyło 10 tys. osób.

- W końcowym epizodzie na Polach Mokotowskich, kiedy to muzyk Krzysztof Skiba intonował, a potem śpiewał piosenkę o "Kiepskich", można powiedzieć, że rzeczywiście wtedy sytuacja była kiepska, (...) było kilkaset osób - powiedział minister.

ZOBACZ: Krzysztof Skiba ZNIKA z TVP Info! Co się stało?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: