WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polityka Mariusz Max Kolonko oburzony na "Wprost"! "Polska gadzinówka!"

Mariusz Max Kolonko oburzony na "Wprost"! "Polska gadzinówka!"

14.08.2016, godz. 10:45
Mariusz Max Kolonko o uchodźcach
foto: YouTube

Mariusz Max Kolonko oburzył się nie na żarty! Wszystko przez najnowszą okładkę tygodnika "Wprost", która nie przypadła do gustu byłemu dziennikarzowi TVP. Kolonko nazwał periodyk gadzinówką! Czemu?

Mariusz Max Kolonko zdradził niedawno, że zastanawia się nad startem w konkursie na stanowisko prezesa Telewizji Polskiej. Dziennikarze tygodnika "Wprost" postanowili przeprowadzić wywiad z Kolonką. Po autoryzacji Kolonko odmówił jednak publikowania rozmowy. Dziennikarze gazety postanowili jednak zignorować odmowę Kolonki i wywiad ukaże się jako główny temat najnowszego numeru. Kolonko postanowił skomentować sprawę na Twitterze.

Okazuje się także, że dziennikarze "Wprost" wprowadzili Kolonkę w błąd co do najnowszej okładki. Internetowy celebryta zamieścił na Twitterze zestawienie dwóch okładek - tej która miała się ukazać i tej która faktycznie pojawi się w kioskach. Ten szczegół też skomentował w dość ostrych słowach.

Co sądzicie? Będzie pozew?

Zobacz: HIT! Grzegorz Braun zapowiada start na stanowisko prezesa TVP!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: