WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Mariusz Max Kolonko prezesem TVP?

Mariusz Max Kolonko prezesem TVP?

03.08.2016, godz. 09:56
MARIUSZ MAX KOLONKO
MARIUSZ MAX KOLONKO foto: EAST NEWS

Po wtorkowych perturbacjach z odwołaniem Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa TVP, ostatecznie będzie on pełnił swoje obowiązki do czasu rozpisania nowego konkursu (najpóźniej 15 października). Okazuje się, że swój start na to stanowisko rozważa Mariusz Max Kolonko. Przyznał on na swoim Twitterze, że zastanawia się nad udziałem w konkursie i stawia pewne warunki.

 

 

Jak mówił Krzysztof Czabański, szef Rady Mediów Narodowych we wtorkowy wieczór o konkursie na stanowisko prezesa TVP: - Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i myślę, że (...) jak każdy uczestnik konkursu (i Jacek Kurski - red.) ma szansę go wygrać. Na taką deklarację szybko zareagował Mariusz Max Kolonko, który napisał na swoim TT:

 

 

Wcześniej skomentował również zamieszanie z odwołaniem prezesa Kurskiego:

 

 

Max Kolonko jest jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy. Był korespondentem TVP i TVN w USA. Od września 2009 r. publikuje w  amerykańskim portalu opiniotwórczym"The Huffington Post". Pracuje również jako producent telewizyjny i scenarzysta. Jego materiały wideo z komentarzami do bieżących wydarzeń (w których "mówi jak jest") zamieszczane na Youtube.com, cieszą się dużą popularnością internautów. Ponadto w Polsce głośno było niegdyś o jego związku z Weroniką Rosati.

Zobacz także: Jacek Kurski nadal w TVP. Wielkie ZAMIESZANIE z odwołaniem prezesa TVP

 

 

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: