WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Marta Kaczyńska o ludziach z kredytem mieszkaniowym: Niska świadomość

Marta Kaczyńska o ludziach z kredytem mieszkaniowym: Niska świadomość

21.11.2016, godz. 12:07
Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska foto: Instagram

Kolejnym po 500 plus programem PiS jest program Mieszkanie plus. Ma on pomóc Polakom na zdobycie wymarzonego mieszkania. Jak wynika z wyliczeń ministerstwa infrastruktury na rynku brakuje nawet pół miliona mieszkań. Nad problemem mieszkaniowym Polaków pochyliła się też Marta Kaczyńska.

W najnowszym felietonie opublikowanym na łamach tygodnika "wSieci" bratanica Jarosława Kaczyńskiego zajęła się sprawą Mieszkania plus. Zdaniem Kaczyńskiej wiele młodych osób uważa dziś, że jeśli będą mieli mieszkanie na kredyt, to poczują stabilizację w życiu. Prawniczka uważa, że to niska świadomość sprawia taki stan rzeczy: - Stosunków niska świadomość wielu młodych ludzi powoduje, że identyfikują oni nabycie mieszkania na kredyt hipoteczny z osiągnięciem stabilizacji - napisała. I dodała, że nierzadko ten wymarzony kredyt staje się jedynie ograniczeniem, a wszystko przez częste zmiany miejsca pracy. Dlatego według Kaczyńskiej rządowy program mieszkaniowy jest strzałem w dziesiątkę  i wielką pomocą dla ludzi. Prawniczka dodała, że program Mieszkanie plus wcale nie jest zagrożeniem dla budżetu: - Nie jest więc tak, że Mieszkanie plus to pomysł oderwany od rzeczywistości, sprowadzający się do ryzykownego obciążenia dla budżetu. Mieszkaniowa oferta PiS to kolejny po 500 plus dowód na możliwość przełamania trawiącego Polskę do lat imposybilizmu i polepszenia warunków życia wielu rodzin - pochwaliła projekt Prawa i Sprawiedliwości Marta Kaczyńska.

Sama Kaczyńska nie będzie raczej korzystać z programu Mieszkanie plus, bo ma dach nad głową. Nie musi martwić się o sprawy mieszkaniowe. Kaczyńska mieszka w Trójmieście w mieszkaniu, które odziedziczyła po rodzicach. Kilka lat temu mówiła w jednym z wywiadów, jak je urządziła. -  Poczyniłam pewne zmiany, których nie zdążyła zrealizować moja Mama. Postawiłam na przykład we wnęce w przejściu między pokojami serwantkę, o której kiedyś marzyła. Starałam się zachować charakter tego mieszkania - mówiła w "Vivie". Kaczyńska często chwali się swoim mieszkaniem w Internecie. Na Instagramie publikuje zdjęcia przedstawiające przytulne wnętrze.

Zobacz: Kolonko wychwala Szydło: Żelazna Betty, ma talent polityczny

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: