WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Marta Kaczyńska POKAZAŁA urocze zdjęcie z komunii córki Martynki

Marta Kaczyńska POKAZAŁA urocze zdjęcie z komunii córki Martynki

03.05.2017, godz. 08:00
Marta Kaczyńska
foto: EAST NEWS

To był wyjątkowy dzień w życiu rodziny Marty Kaczyńskiej, jej młodsza córeczka przystąpiła do I Komunii Świętej. Dziewczynka pozowała do zdjęć z dumnymi rodzicami Martą Kaczyńską i Marcinem Dubienieckim, a także dziadkiem Jarosławem Kaczyńskim. Bo chociaż prezes PiS jest stryjem Marty i to jego brat był prawdziwym dziadkiem dziewczynek, to one o nim mówią dziadek, a on o nich wnuczki. Marta Kaczyńska pochwaliła się w Internecie zdjęciem z tego szczególnego dnia.

Marta Kaczyńska ma dwie córki: nastoletnią Ewę i młodszą Martynkę. To właśnie 10-latka w minioną niedzielę przystąpiła do Komunii. Na rodzinnej uroczystości nie zabrakło oczywiście rodziców Martynki, starszej siostry, ale też dziadka Jarosława Kaczyńskiego, dziadków ze strony ojca, czyli Dubienieckich i wujka, to jest kuzyna prezesa PiS, Jana Marii Tomaszewskiego. Córeczka Kaczyńskiej tego dnia wyglądała jak aniołek, w pięknej białej sukience, z delikatnym wiankiem z delikatnych białych kwiatów na główce. Mama z pewnością była dumna z dziewczynki.

Zobacz: Jarosław Kaczyński przyjechał na komunię wnuczki [ZDJĘCIA]

Nic dziwnego, że zdjęciem z wyjątkowego dnia pochwaliła się w Internecie. Na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym Martynka z aparatem fotograficznym, wyglądającym na drogi sprzęt, robi zdjęcia pieskowi siedzącemu w dziecięcym stoliku służącym przy jedzeniu. Widać, że dziewczynka ma zamiłowanie do fotografowania po mamie i idzie w jej ślady, bo Kaczyńska często chwali się w sieci zdjęciami, które robi. Często są to widoki, ale też wnętrze mieszkania, czy zwierzęta: konie i psy.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: