WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Marta Kaczyńska WZORUJE się na mamie

Marta Kaczyńska WZORUJE się na mamie

17.07.2017, godz. 12:45
Marta Kaczyńska wzoruje się na mamie
- Zaskoczonym wspomnę o Mamie, która zawsze uważała, że trzeba czytać i słuchać opinii ze wszystkich stron medialnej sceny. Postępuję tak samo - zaznacza Marta Kaczyńska foto:

Marta Kaczyńska jako jedynaczka była oczkiem w głowie mamy i taty. Często wspomina, że rodzice bardzo ją kochali, troszczyli się o nią, ale też dawali swobodę i uczyli samodzielności. Ona sama stara się czerpać z ich doświadczeń  i obdarzać własne córki ogromem rodzinnego ciepła. Kaczyńska wzoruje się też na mamie w czymś jeszcze. Napisała o tym w najnowszym felietonie.

Marta Kaczyńska była blisko związana z mamą od najmłodszych lat. To z nią spędzała najwięcej czasu, gdy ojciec - Lech Kaczyński, był internowany (córka była wtedy maleńka), a potem zajęty sprawami politycznymi. Dlatego to Maria Kaczyńska była największym wzorem do naśladowania dla Marty Kaczyńskiej. Okazuje się, że to właśnie od ukochanej mamy prawniczka przejęła nawyk przeglądania prasy prezentującej różne opinie.

W najnowszym felietonie na łamach tygodnika "wSieci" Marta Kaczyńska napisała, że poranek to jej czas na przeglądanie wiadomości. Kaczyńska przegląda różnorodne portale internetowe, przede wszystkim te najbardziej popularne i znane. Tego, by dowiadywać się informacji z różnych źródeł nauczyła się od mamy: - Zaskoczonym wspomnę o Mamie, która zawsze uważała, że trzeba czytać i słuchać opinii ze wszystkich stron medialnej sceny. Postępuję tak samo -  wyjaśniła. I dodała, że: - Nie włączam jak Ona radia TOK FM, ale odruchowo staram się być na bieżąco z prasą. Córka tragicznie zmarłej prezydenckiej pary uważa też, że najważniejsza jest otwarta postawa. Zdaniem Kaczyńskiej największym błędem jest całkowite i bezkrytyczne spoglądanie w jednym kierunku. Zgadzacie się z nią?

Zobacz: Marta Kaczyńska w bikini czuwa nad bezpieczeństwem córek

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: